2737
2734
عنوان

امروز متتتتتتتتنفر شدم از خانوادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 58 پست
حتماااااشکایت کن.اون پدرتوام بوده و حق داری.زشت اینه ک برادرت داره حق تورو میده ب زنش 😊

خجالتی میکشم  خودم رشته حقوق خوندم میدونم باید چیکار  کنم نیازی به وکیلم ندارم ولی میگم  زشت نباشه

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤

کاری که مادربزرگ من با مامانم کرده خونه رو زده به نام پسراش که به مامانم ارث نرسه میگه اون پول میخواد چیکار میخواد بده به داماداش

مامان من چون مادرو پدرش با اختیار خودشون این کارو کردن هیچ کاری نمیتونه بکنه جز غصه خوردن

ولی شما میتونی شکایت کنی اولش با زبون و وساطت بزرگتر فامیلتون برو جلو نشد شکایت کن

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشت میشه بنظرم

اگه الان نگیری مثل ماتاآخرم بهت نمیدن تجربه شخصیه منه ماهم بخاطرخجالت ازبرادرامون نخواستیم گفتیم لابدبعدازازدواج میدن امااوناهمه روبه نام خودشون زدن وهیچی ندادن الانم دیگه دیره واسه پس گرفتن میراث پدری که حقمونه

2728
کسی که کار بد کرده باید خجالت بکشه خجالت رو باید اونا بکشن که پول تورو خوردن،اگر بهشون گفتی و قبول ک ...

اره مادرم هست

عزیزم نذار حقتو بخورن بگو منم حق دارم مگه زنای شما غریبه نیستن! یه سانتیمترهم عقب نکش بگو اگه طبق قانون سهم منو ندید مجبور میشم از طریق قانون اقدام کنم

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
2738

چرا زشت باشه اونا بچه باباتن تو نیستی چه فرقی میکنه الان دختر و پسر بابا شکایت کن ساده نباش

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

عزیزم مگه مادرت در قید حیات نیس؟

به هیچ عنوان سمت شکایت از طریق قانون نرو،تو دختری میخوای ازدواج کنی،چار روز دیگه اسمت میپیچه تو شهر،مردم در موردت بد قضاوت میکنن هرچند هم حق باهات باشه فرهنگ خودمونو ک میشناسی،فقط مادرتو بکن طرفشون اصلا خودت حرفی نزن،مادرت به بزرگای فامیل یا کسی که داداش هات ازش حرف شنوی دارن بگه 

...
اگه الان نگیری مثل ماتاآخرم بهت نمیدن تجربه شخصیه منه ماهم بخاطرخجالت ازبرادرامون نخواستیم گفتیم لاب ...

اره منم تا هنو چیزی رسمی و دفتری ننوشتن اعتراض میکنم 

خجالتی میکشم  خودم رشته حقوق خوندم میدونم باید چیکار  کنم نیازی به وکیلم ندارم ولی میگم&nb ...

ن اصلااااا زشت نیست.تا حقتو نخوردن ی ابم روش شنبه صبح برو شکایت ک دیر بجنبی دیگه دستت ب هیج جا بند نیست

ن اصلااااا زشت نیست.تا حقتو نخوردن ی ابم روش شنبه صبح برو شکایت ک دیر بجنبی دیگه دستت ب هیج جا بند ن ...

گلی هنو دفتری ننوشتن  که قرار داد اینا بنویسن فهلا یه حرفی بین خودشون زدن امشب من باید با همشون حرف بزنم میگم اگه ندین میرم شکایت

2706