2733
2734
عنوان

کیک تولد.واسه تولد خواهرم.چطوره ب نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11102 بازدید | 34 پست
میشه خواهرمنم بشی؟

عزززیزم❤

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
چه خوشگله تزيين خودته؟

ممنونم.بله خودم پختم و تزیینش کردم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پفش کمه اگه قالبت کوچیک تر بود بهتر میشد تپلی تر بود بهتر بود تولدشم مبارک

مرسی عزیزم💜 اره قالبم خیلی بزرگ لود و موادم کم بود

خیلی خوشگل ...نوش جان

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2738
خیلی خوبه، میشه بگی روی کیکت رو چطور تزیین کردی؟ گاناشه یا شکلات آب کردی؟ لطفا طرز تهیشه بگو میخوام ...

پودر کیکم کاکائویی بود واسه تزیینش هم شکلات سنگی(اون رنگی رنگی ها)و شکلات بسته بندی رو از یخچال آوردم بیرون گذاشتم یکمی خیلی کم نرم شد بعدم رنده کردم ریختم روش و ردیف بعدی هم شکلات ریز تیله ای اون بالایی ها هم شکلات های بسته بندیه ک همه جا دارن . همه ی اینا رو میتونی از لوازم قنادی ها بگیری 

پودر کیکم کاکائویی بود واسه تزیینش هم شکلات سنگی(اون رنگی رنگی ها)و شکلات بسته بندی رو از یخچال آورد ...

ی چیز مهممم اینکه حتما بزار کیک کاملا خنک بشه بعد تزیینش کن چون یکم هم ک گرم باشه شکلات هاتو آب میکنه

خيلى خوشگله حتما خوشمزه هم بوده 😋

اره جاتون خالی🥰

ممنون عزیزم

خواهش💋

2706