2733
2739
عنوان

سوال نظافتی

197 بازدید | 21 پست

سلام عزیزان یه کمک فوری لازم دارم چطوری میتونم شیشه مات کنی که رو شیشه خشک شده  رو از بین ببرم؟ تقریبا  یه ده سالی رو شیشه مونده خونه اجاره ایه خیلی بده ریخت خونه رو بد کرده نت رو زیر رو کردم ولی با هیچکدام پاک نمیشه روغن...  سرکه...  و...  

حواست به کسایی که وقتی برنده میشی تشویقت نمی کنن، باشه...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سشوار شنیدم

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2731

یک تیغ هایی هست بزرگ دسته بلند داره ابزار یراقا دارن با اونا بکش راحت تمیز میشه 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
2738
یک تیغ هایی هست بزرگ دسته بلند داره ابزار یراقا دارن با اونا بکش راحت تمیز میشه 

منظورت کاردک بنائیه؟ 

خب چون خشک شده باید از سشوار استفاده کنی چسبش داغ که میشه نرم میشه راحت کنده میشه امتحان کنی متوجه م ...

امتحان کردم نرمش نمیکنه

منظورت کاردک بنائیه؟ 

اره  ولی دستش پلاسنیکیه 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
2706