2737
2734
عنوان

آمینو سنتز

191 بازدید | 22 پست

کسی تازگیها امینوسنتز رفته؟؟چنده قیمتش؟؟؟چرا رفتین؟؟؟نتیجه اش چی بود؟؟؟من سل فری رفتم.ولی از خطراتش ترسیدم.حالا میگم کاش امینو رفته بودم

*** حول حالنا ای احسن الحال**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما پیش کسی ک ماهره باید بری 

پریناتولوژیست باید باشه 

منم اطلاعات اول نداشتم رفتم پیش ی دکتر ک ازمایشگاه داره و گفتن انجام میده زد کیسه ابم رو پاره کرد تو بیمارستان بستری شدم

سل فری که ازمایش خونه وراححتره این با سرنگ از زیر شکم اب دور جنین را میکشن وباید یک هفته استراحت کنی وتقریبا تا اخر بارداری کارهای سنگین انجام ندی ولی اگه خدایی نکرده مشکلی وجود داشته باشه واسه سقط قانونی  پزشک قانونی فقط آمینو را قبول داره

2738
چرا رفتین؟؟قیمتش چند بود؟؟نتیجه 

Nt بچه ام دو و یک شد 

دوتومن شد

فقط از من نصیحت پیش کسی ک ماهره برو 

بچمو خدادوباره بهم داد تقریبا تموم اب دورش رو از دست داده بود هشت روز بدون تکون خوردن خوابیدم وحشتناک بود با کلی استرس جوابشم اخر خوب دراومد الانم بغلم خوابیده

وقتی دکتر دنبال پولن البته یکسریاشون همین میشه الان طفلی خواهرم تاحالا نزدیک ۱۰ تومن خرج کرده الانم اکوی قلب جنین نوشته ۳۰۰هزارتومن اراک جز دوتا دکتر همه اینو مینویسن شیوه جدید پول گرفتنه وسونوگرافی وضعیت چسبندگی جفت نوشته اونم ۱۷۵هزارتومن خداییش انصاف از بین یکسری دکترها رفته

من ۶ سال پیش زایمان داشتم این همه مسخره بازی نبود مردم دستشون تنگه  اخه اکوی قلب ولین چیزها زمانی لازمه که ارثی باشه ویا یکچیز تو ازمایش ببینن الان هر دکتری داره اینو مینویسه من یادمه دکترم از تهران می اومد میگفت سونوگرافی زیاد اصلا خوب نیست الان خواهرم ماهی یکی داره میده به بهانه های الکی

2706