2737
2734
عنوان

بیاین عکس سیسمونی نی نی هاتون و بذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 82 پست
خوشبحال دحتره,  یعنی منظورت نامزدیشه؟دیگه برا بله گرفتن کادو نمیدن همون زیر لفظی میدن &nbs ...

هنوز میخوایم بریم خواستگاری شخص خاصی تو ذهنمون نیست مامانم از الان ب فکر زیر لفظی دادنه برا بله گرفتنو اینجور چیرا

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ماهته؟

۵ماه ولی دلم میخاد زودی برم بخرم اخه جنسیت شو خیلی وقته میدونم واسه کرونا نمیتونم برم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
ای جاانم مبارک باشه بله خیلی شیکه 

آبجی ب نظرت نیم ست خوبه برا زیر لفظی دادن یااین دستبند؟؟

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2731
من تازه هفته نه هستم قبل از اینکه باردار بشم همش می گفتم ال میکنم بل میکنم فلان چیزو میخرم . الان نم ...

سه ماهه اول منم خسته و بی جون و افسرده بودم 

درست میشی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اره واقعا چقد منتظر این روزا بودیم برا فندقمون خریدکنیم هییی

خدا باعث و بانی هاشو نابود کنه حالا از موضوع ما گذشته چقدر جوون مردم تلف شدن 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738

درکت میکنم که خیلی ذوق داری من وقتی بی بی چکم مثبت شده بودم میخواستم برم خرید ولی بروز نمیدادم جایی که ضایم نکنن😇😉🌼

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤
این خیلی تو چشم تره شیکه

😍😍😍 مرسییی 

2706