2733
2734

میگم من برا اولین بار با پودر کیک مارکش گلهاست میخام بپزم طعمش موزیه ،ولی پشت بسته اش نوشته دو تا دستور مصرف داده یکی زده دستور کم روغن،یکی زده پر روغن ،حالا کودوم خوشمزه تره بعد نوشته ب جا روغن کره بهتره اصلا چجوری درستش کنم ک خوشمزه شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نصف لیوان شیر

نصف لیوان روغن مایع

۳ تا تخم مرغ

من برای پودر کیک استفاده می کنم و خوب میشه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

من همیشه خودم آماده میکنم و روغن هم یک چهارم لیوان فرانسوی میریزم. شما هم طبق دستوری که داده درست کن اگه با روغن میونه خوبی نداری از دستور کم روغنش استفاده کن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

ببین روش چند تا تخم مرغ نوشته معمولا بین ۳ تا ۵ تاس

بریز تو ظرف با همزن برقی هم بزن جوری که خوب کف کنه یه ده دقیقه با دور تند هم بزن بعد نصف بیشتر لیوان روغن یه لیوان شیر میریزی داخلش هم میزنی بعدم پودر کیکتو میریزی خوووووب هم میزنی بعد میذاری داخل سرد خونه یه ربع بمونه بیرونش که میاری روش حباب حباب میشه داخل کیک پزتو چرب میکنی با روغن خمیرتو میریزی بعدش درشو میذاری و ۴۵ دقیقه صبر میکنی بعدم نوش جان میکنی یه همین راحتی

مواد لازم: تخم مرغ 5عدد،شکر1/5پیمانه،روغن مایع1پیمانه،شیر1پیمانه ،آرد 2/5پیمانه، وانیل 1/4ق چ،بکینگ پودر 2ق غ خ  ،گردو ،کشمش،کنجدو کاکایو در صورت تمایل

زرده و سفیده را جدا کرده و سفیده رو خوب با همزن میزنیم که با برگردوندن ظرف ازش نریزه،زرده +وانیل+شکر باهمزن میزنیم تا کرم رنگ شه،روغن رو اضافه و دوباره با همزن میزنیم،شیر و آرد رو طی دو مرحله به مواد اضافه و هم میزنیم+ مواد دلخواه مثه گردو و .... در آخر سفیده های زده شده رو به موا د اضافه و هم زده،قالب رو چرب و آرد پاشی میکنیم و مواد رو داخل صالب ریخته ،بهتره قالب گرد باشه،در فر 175درجه به مدت 50تا 60 دقیقه داخل فر قرار میدیم،

پیمانه ها بر اساس لیوان دسته دار فرانسویه،اگه کاکایو خواستی بزنی میتونی چنتا قاشق از آرد رو آخر با کاکایو مخلوط و روی مایع کیک بریزی ،آرد رو هم  با بکینگ پودر الک میکنی دو بار

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
مواد لازم: تخم مرغ 5عدد،شکر1/5پیمانه،روغن مایع1پیمانه،شیر1پیمانه ،آرد 2/5پیمانه، وانیل 1/4ق چ،بکینگ ...

البته برای پودر کیک 3 پیمانه پودر کیک

و 1 پیمانه شکر اضافه می کنم

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

اگر خواستی روش با خامه تزیین کنی یادت تره حتما خامه ات خوب و طولانی بزن تا کشدار بشه والا تو کیکت فرو میره

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2706