2733
2739
عنوان

عكسا و فيلمايي ك حذف كردم ممكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود ب خود ممكن نيست ك برگردن؟ ريكاوري اينا بلد نبست خداروشكر  ميترسيدم خودشون يهويي برگردن😂

😂😂

نه فک نکنم

اگر ازشون بکاپ نگرفتی هیجا دیگه نمیمونن میرن تو سطل اشغال اونم تا چهل روز نگهشون میداره 

ایفون مثل اندروید حافظه پنهان نداره 

مه ببره تو یه فایل همه عکسارو کپی کنه نگه داره 

نترس

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2731
اگه یه رم یا فلشو ریکاوری کنی بعد سه چهار سال عکسا برمیگردن؟؟

اونو نمیدونم عزیزم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

من خودم قبل اینکه شوهر کنم با یه پسری دوست بودم بعد باهاش بهم زدم هروقت گوشیمو خاموش روشن میکردم یکی از اس ام اساش همش میومد سیمکارتمو عموض کردم دوباره میومد جای سیمکار گوشیو خراب کردم تو اون یکی جا سیمکارتیش مینداختم دیگه نمیومد 

بعد تو این قلب من دیگه باهمه آدما سرده💔
من خودم قبل اینکه شوهر کنم با یه پسری دوست بودم بعد باهاش بهم زدم هروقت گوشیمو خاموش روشن میکردم یکی ...

واي عجب بدشانسي اوردي تو😂😂😂😂😂😂خندم گرفت

دست از سرت بر نداشته اون يه اس ام اس

حالا خوبه باز خودت ديدي و مراقب بودي

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
واي عجب بدشانسي اوردي تو😂😂😂😂😂😂خندم گرفت دست از سرت بر نداشته اون يه اس ام اس حالا خوبه باز خ ...

اره حالا تنظیمات کارخونه هم زده بودما ولی بازمیومد باچاقو جای سیمکاتو خراب کردم سیمکارت یک بود میترسیدم شوهرم ی سیمکارت دیگه بندازه توش یا اینکه بگه چرا تو دو انداختی تو یک بنداز.

بعد تو این قلب من دیگه باهمه آدما سرده💔
2738
اره حالا تنظیمات کارخونه هم زده بودما ولی بازمیومد باچاقو جای سیمکاتو خراب کردم سیمکارت یک بود میترس ...

😂😂😂😂😂😂😂

كار خوبي كرذي عزيزم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
كار خاصي نكردي؟واي واي😨😰

نه ولی از اون موقع تا الان استرس خاصی دارم واسه عکسایی که حذف کردم.میگم نکنه دوباره پیدا بشن

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘