2737
2734
عنوان

گیاه خواری

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 28 پست
[QUOTE= 131731023 ]صرف از نظر از قیمتش، اون حدیثی که من خوندم حتی نوشته بود پول قرض بگیره بخوره که ا ...

نه اینو تو کتاب های مختلف دیدم که رو  خوردن گوشت تاکید بوده که از چهل روز نخوردنش بیشتر نشه ، ولی مسلمانی رو واقعیتش مطمئن نیستم. ولی از ی طرف تجربه خودم که اهل گوشت گوسفند نیستم میبینم دل رحمم ولی زود عصبانی میشم عذاب وجدان میگیریم، میگم پس باید گوشت بخورم... البته من کم خونی ندارم با خوردن عسل و انجیر و خرما و میوه‌ای قرمز سعی میکنم که جبران خوردن گوشت بشه. 

کسی را قضاوت نکنید، فقط بخاطر اینکه گناهانش با گناهان شما فرق دارد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیامبر خدا(ص): بر شما باد خوردن گوشت؛ چرا که گوشت بدن آدم را می رویاند. هر کس چهل روز گوشت نخورد،بدخ ...

من که نادونم اما یکی از دلایلش ممکنه وجود ویتامین ب در گوشت باشه که برای اعصاب و اخلاق خیلی مهمه

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2728
من که میدونم اما یکی از دلایلش ممکنه وجود ویتامین ب در گوشت باشه که برای اعصاب و اخلاق خیلی مهمه

آره  عزیزم منم بالا  برا دوستمون نوشتم، ولی خب کمبود این ویتامین ها رو میشه با خوردن مواد غذایی غیر گوشت هم جبران کرد، من که خداروشکر تازگیا آز دادم مشکلی بابت کم خونی  نبود. 

این حدیث اصلش اصلا آخرش نفرموده هر گی چهل روز نخوره مسلمان نیست.  بلکه توصیه فرمودند نه جهل روز ترگ بشه نه چهل روز پشت سر هم خورده بشه.

بعدشم اون که در روایت نهی شده خوردن گوشت گوساله و گاوه که خوردن زیادش قساوت قلب میاره نه گوشت گوسفند.

در روایات توصیه شده به خوردن گوش گوسفند.

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
نه اینو تو کتاب های مختلف دیدم که رو  خوردن گوشت تاکید بوده که از چهل روز نخوردنش بیشتر نشه ، و ...

به اندازه خوردن گوشت باعث میشه هم دل رحم باشیم هم زود عصبانی نشیم شاید به دلیل ویتامین ب

اگه هم اصلا نخوریم خیلی بده اعصاب ضعیف میشه

اگه هم مدام بخوریم سنگدلی و  نقرس و ...

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
این حدیث اصلش اصلا آخرش نفرموده هر گی چهل روز نخوره مسلمان نیست.  بلکه توصیه فرمودند نه جهل روز ...

آهام ممنونم بابت توضیحات...شماهم رژیم گیاه خواری قبول ندارین درسته؟ 

2738

صادق هدایت هم اگر انسانی با مغز و فکر سالم بود هرگز اینهمه خودکشی نمیکرد 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
آهام ممنونم بابت توضیحات...شماهم رژیم گیاه خواری قبول ندارین درسته؟ 

خواهش میکنم نه عزیزم.

البته خوردن زیاد محصولات حیوانی هم خوب نیست. 

هر چیزی حد تعادلش خوبه.

امام علی علیه السلام هم فرمودن شکم خود را گورستان حیوانات نکنید. یعنی مدام هم نباید گوشت خواری کرد.  ولی گیاه خواری مطلق هم درست نیست

به اندازه خوردن گوشت باعث میشه هم دل رحم باشیم هم زود عصبانی نشیم شاید به دلیل ویتامین ب اگه هم اصل ...

ممنونم عزیزم... من بیشتر هدف م از این تاپیک این بود بدونم کسی با رژیم گیاه خواری موافقه یا نه؟ و اینکه چقدر سخن های صادق قبول دارین؟... که به قول شما اعتدال درسته. 

خواهش میکنم نه عزیزم. البته خوردن زیاد محصولات حیوانی هم خوب نیست.  هر چیزی حد تعادلش خوبه. ...

خیلی ممنونم. 

آره  عزیزم منم بالا  برا دوستمون نوشتم، ولی خب کمبود این ویتامین ها رو میشه با خوردن مواد ...

گوشت منبع خیلی بهتری از ویتامین ب هستش و اصلا ممکنه کلی دلیل باشه ما که سردرنمیاریم فقط این که گیاهخواری واقعا به بدن آسیب میزنه چندوقت پیش ها یک نفر که شیمی درمانی میشده بهش میگن گوشت نخور و خام گیاهخواری کن بنده ی خدا به خاطر ضعیف شدن بدن فوت کرد دکترش خیلی ناراحت بود خیلی چون گوشت مقوی و باعث میشده بتونه شیمی درمانی و تحمل کنه 

این رژیم ها خیلی بده خیلی 

تعادل خوبه 

گوشت منبع خیلی بهتری از ویتامین ب هستش و اصلا ممکنه کلی دلیل باشه ما که سردرنمیاریم فقط این که گیاهخ ...

خیلی ممنونم کاملا  متوجه شدم، مرسی بابت توضیحاتتون.