2726

بچه ها دکترم فرحناز مهیاره من تاالان میرفتم بیمارستان میلاد ولی بخاطر کرونا وقت داشتم نزدیک عید نرفتم الانم نمیتونم پیداش کنم نه مطبش جواب میده ن بیمارستان وقت میده

منم عین شمام ولی شماره مطبش رو هم حتی ندارم

هفته آخر اسفند تو میلاد نوبت داشتم که پیامک اومد فقط باردارای بالای 32 هفته در صورت ضرورت بیان وگرنه نوبتت کنسله

از سر بخش زنان میلاد هم که تلفنی پرسیدم گفتن یه دکتر میاد شیفت میشینه ولی سعی کن نیای

اما فروردین رو خبر ندارم

شما هم زنگ بزن ببین کسی میاد کشیک بشینه یا نه

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

عزیزم تا جایی که امکان داره نرو بیمارستان و مطب ،خطرناکه ,,منم بعد کلی رژیم بخاطر ترس از کرونا و بیمارستان و دکتر رفتنش فعلا بیخیال شدم تا ایشالله بعد از کرونا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عین شمام ولی شماره مطبش رو هم حتی ندارم هفته آخر اسفند تو میلاد نوبت داشتم که پیامک اومد فقط با ...

این شماره مطبشه عزیزم ۲۲۲۶۵۰۹۹   ۲۲۲۶۲۹۹۵

خوب پس تاکی چکار کنیم؟اصلا بیمارستان ز میزنم میگه نوبت دهی نداریم

2728
منم عین شمام ولی شماره مطبش رو هم حتی ندارم هفته آخر اسفند تو میلاد نوبت داشتم که پیامک اومد فقط با ...

شماچندهفته ای چکارکردی دارو سونو ازمایشات لازم نیست؟من رفتم بهداشت گفت دکترا همه هستن تومطبشون اعلام کردن باید باشن حتما برو پیشش 

این شماره مطبشه عزیزم ۲۲۲۶۵۰۹۹   ۲۲۲۶۲۹۹۵ خوب پس تاکی چکار کنیم؟اصلا بیمارستان ز میزنم میگه نو ...

به شماره نوبت دهی زنگ نزن

به این شماره زنگ بزن بگو وصل کنه زنان.بگو آخرای بارداریمه   82039

بگو اونجا پرونده دارم کی بیام یا بیام پیش یه دکتر دیگه تون

عزیزم تا جایی که امکان داره نرو بیمارستان و مطب ،خطرناکه ,,منم بعد کلی رژیم بخاطر ترس از کرونا و بیم ...

پس‌چکار کنیم مراقبت های دوران بارداری رو؟تاکی ضبرکنیم اگر درد زایمان یا وقت زایمانمون رسید

شماچندهفته ای چکارکردی دارو سونو ازمایشات لازم نیست؟من رفتم بهداشت گفت دکترا همه هستن تومطبشون اعلام ...

من 23 هفته ام

دارو تقویتیام رو سر خود ادامه دادم.البته از کلینیک نی نی سایت هم پرسیدم

26 اسفند باید میرفتم میلاد که تعطیل بود

حالا منتظرم شنبه بشه زنگ بزنم به مطب یه دکتر زنان دیگه که پیشش میرفتم قبلا.اگه نوبت بده برام سونو و آزمایش گلوکز بنویسه

پس‌چکار کنیم مراقبت های دوران بارداری رو؟تاکی ضبرکنیم اگر درد زایمان یا وقت زایمانمون رسید

من فکر کنم آخر مجبور شیم تو خونه زایمان کنیم😂😂

واقعا سخته اخه من خودم دلم میخواد زمانی که باردار بشم با تمام وجودم ازش لذت ببرم ، برم قدم بزنم , براش لباسای گوگولی بخرم ، هر وقت هوس خوردن چیزی کردم بدون هیچچچ استرسی برم  بیرون بخورم ، اخه بهترین لحظات زندگی زن میتوونه بارداری باشه و حیفه با استرس و نگرانی بگذره ، ایشاللله همه باردارا بسلامتی  و دل خوش فارغ بشن 🙏😍

به شماره نوبت دهی زنگ نزن به این شماره زنگ بزن بگو وصل کنه زنان.بگو آخرای بارداریمه   82039 ب ...

مرسی عزیزم ز زدم گفت تا اول اردیبهشت نوبت دهی نداریم مرسی ک کمک کردی تااون موقع صبر میکنم شما مریض دکتر مهیارید چندهفته اید میخوام ببینم چه ازمایش و سونویی تواین هفته میده برم ازاد انجام بدم

مرسی عزیزم ز زدم گفت تا اول اردیبهشت نوبت دهی نداریم مرسی ک کمک کردی تااون موقع صبر میکنم شما مریض د ...

منم مریض دکتر مهیارم

هفته 23

آنومالی انجام دادم.بعدش که نوبت میلاد داشتم تعطیل شد

من 23 هفته ام دارو تقویتیام رو سر خود ادامه دادم.البته از کلینیک نی نی سایت هم پرسیدم 26 اسفند بای ...

دقیقا منم ۲۶ قرار بود برم ۲۳ بهمن رفتم اخرین بار گفت نوبتامون پرشده نوبت نمبدم ولی خودت ۲۶ اسفند بیا فایل فروردینمونم بستست فعلا.دیگه اینجوری شد ک من موندم تاالان.خوب شد پس۲۶ نرفتم چون هم خطرناک بود هم قبول نمیکردنم

من 23 هفته ام دارو تقویتیام رو سر خود ادامه دادم.البته از کلینیک نی نی سایت هم پرسیدم 26 اسفند بای ...

بهداشت مینویسه منم رفتم بهداشت داروهامم رایگان بهم دادن.ولی میترسم کم و زیاد باشه ازمایشات و داروها دوباره مهیار واسم بنویسه تواین شرایط باز برم ازمایشگاه

دقیقا منم ۲۶ قرار بود برم ۲۳ بهمن رفتم اخرین بار گفت نوبتامون پرشده نوبت نمبدم ولی خودت ۲۶ اسفند بیا ...

دقیقا عین من

گفته بود 26 ام اسفند 8 صبح اینجا باش

حالا شما این چند روز رو صبر کن بعد برو میلاد.بدون نوبت حتی

می دونم حوالی هفته 28 آزمایش تحمل گلوکز هست.3 بار شربت شیرین می خوری و آزمایش خون میگیرن توی 1 روز

یکی هم سونوی هفته 32 هست .فکر کنم ببینم سر جنین کدوم طرفه و جفت کجاست

2706