2726
عنوان

کیا تعیین جنسیت با ivf انجام دادن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 71480 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من با تعیبن جنسیت الان ۵ روزه انتقال دادم دعا کن برام مثبت بسه

سلام دوست عزیزم چی شد شما باردار شدین اگه پیاممو خوندین لطفا تجربتونو به مام بگید منم باید این کارو بکنم ما خانوما کلا بدبختیم هیچوقت نمیزارن زندگی کنیم از قضاوتاشون

اره گلم الان تو هفته ۱۵ سونو غربالگری رفتم دکتر تا ۹۰ درصد احتمال داد پسره 

کجا انجام دادی عزیزم؟هزینش چقدرشد؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
اره گلم الان تو هفته ۱۵ سونو غربالگری رفتم دکتر تا ۹۰ درصد احتمال داد پسره 

عزیزم چند جنین انتقال دادی دکترتون کی بود 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

درد نداشتم فقط بعد تخمک‌کشیم ی خورده زیر دلم درد میکرد اونم جون ۲۱ تخمک ازم گرفتن دکتر گفت خدارو شکر هایپر نشدی هزینش حدود ۲۰ میلیون با دارو و انتقالش شد صفر تا صد دکتر زهرا زارع برزشی مشهد بیمارستان رضوی انجام دادم 

ببین دوست عزیز من چون دختر دارم خودم دوست داشتم پسر هم داشته باشم اتفاقا خونواده همسرم ی دختر دارن با ۷ تا پسرفوق العاده دختر دوستن من نمیخوام هر سال ی بار ب هوای دختر با پسر دار شدن باردار بشم بعد اون چیزی ک میخوام نشه من تلاشمو میکنم اگه خدا خواست و صلاح دونست بهم میده 🤫

2706