2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به نام خدا

هم وطن عزیز لطفا با پرکردن پرسشنامه زیر که در رابطه با اثرات دستگاه اینکوباتور  بر شخصیت نوزاد می باشد ، شما هم در این پژوهش سهیم باشید.

عنایت کنید خودتان پر کنید و در حد امکان به دیگران هم معرفی کنید. پاسخگویی هرچه بیشتر شما عزیزان بر دقت نتایج می افزاید.

سپاس از همکاری شما

مرادی- کارشناس ارشد مشاوره توانبخشی

لینک پرسشنامه :

https://forms.gle/ZFDmdeDe7cawG91g7

2738

من خودم نستله ميخورم خيلي خوبه 

طعم گندم و موز عاليه 

طعم برنج هم خوبه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بهترین چیز واسه نی نی مغز قلم گاو هست بینهااایت عالی.سرشار از کلسیم و کلی تپلشون میکنه.وقتی میتونی چیز طبیعی بدی دیگه چرا سرلاک.

قشنگ دو سه تا استخون بزرگ گاو بگیر و از وسط بشکن و با چاقو مغزشو جدا کن هر غذا یی ک براش بار میزاری ی قاشق بریز توش.هم خوشمزه ش میکنه هم مقویه.

ی تیکه نون سنگکم اندازه ی دو انگشت بنداز تو غذاش تا قوام بیاد و مقیه

بهترین چیز واسه نی نی مغز قلم گاو هست بینهااایت عالی.سرشار از کلسیم و کلی تپلشون میکنه.وقتی میتونی چ ...

خودم براش غذادرس میکنم فقط برامیان وعده یایک وعدسرلاک میدم بچه ام نارسه کم وزنه براهمین میخوام سرلاکم بدم

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343