2726

من خیلی حس عجیبی دارم گاهی اوقات ک خونم بهم ریخته س خیلی حالم بد میشه و یجوریم و.. حس میکردم شاید وسواس یا قرینگی داشته باشم.ولی حالا حس میکنم وقتایی ک انرژی منفی وارد خونه میشه اینجورم.

لطفا راهنماییم کنید و اطلاعاتتونم اگه میشه در این زمینه در اختیارم بزارید ممنون

*خانمای محترم و عزیز کسایی ک مخالف هستند و اصلا اعتقادیا علاقه ای ندارند توهین نکنند*😙

بسم الله فنگ شويي چيه🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو تو سایت چیدانه و توی بلاگ فنگ شویی رو سرچ کن مطلبای خوب و بدرد بخوری داره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728

من معتقدم بهش ..اولا هیچ وسیله ای به دیوار تکیه نباید بدی ..جلوی سیر انرژی رو میگیری ..دوم استفاده از وسائل پلاستیکی و مصنوعی مثل گل مصنوعی و اینا همشون کاهنده انرژی هستن ...رنگ انتخابی مهمه خیلی زیاد ...و نظم چیدن ...انتروپی انرژی رو مختل میکنه

میشه لطفا بیشتر برام توضیح بدی؟

مثل مبل ها رو نباید بچسبونی به دیوار ..همه چیز یه فاصله نسلی باید داشته باشه ...استفاده از مواد طبیعی انرژی ایجاد میکنه مثل چوب و سنگ ..خیلی نظرات هست که میگه قاب عکس انرژی میگیره مثلا ..استفاده از رنگ های ی مثل قرمز مثلا اشتباهه واسه اتاق خواب 

من شنیدم مثلا تو اتاق خواب فقط باید چیزای عشقولانه باشه مثلا عکس خودت و همسرت حتی عکس بچه ات باید تو اتاق خودش باشه نه شما نمیدونم چقدر درسته .....

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊