2737
2739
عنوان

طلسم و دعا

113 بازدید | 8 پست

سلام دوستان. من)پسرم تازه ب دنیا اومده خیلی گریه میکرد. به این دعا نویس گفتم برام ی دعا نوشت بچم اروم شده دیگه عادی گریه میکنه عالیه. خواستم به شما هم بگم اگه همچین مشکلی دارید برید تو کانالش سفارش بدید

اینم کانال  @telesmat_najafi 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تلگرامه؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

دروغن بخدا همش تلقین کردی بخودت که اینجوری فک میکنی من ۳۰۰ ازم برد فقط ۱ ماه خوب بودم بعدش برگشتم همونجوری شدم

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

نمیخواستم بگیرم  اما بچه همش گریه میکرد غیر عادی. منم فکر میکردم دروغه همه دعا نویسا. اما واقعا ایشون هم سوادشو داشت و هم کارش عالیه. این دوستم برای جلب محبت ک گرفته بود میگفت باورم نمیشه که رسیده به عشقش. بازم ممنون از همتون

2738