2726

۴۰درصد امکان داره بچه بمونه ولی اگه بمونه به احتمال ۹۹درصد همونی که میخوای میشه.البته بازم به خواست خداست

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
۴۰درصد امکان داره بچه بمونه ولی اگه بمونه به احتمال ۹۹درصد همونی که میخوای میشه.البته بازم به خواست ...

یعنی چی ۴۰ درصد امکان داره بمونه بخاطر نوع عملش میگی؟؟؟

من به زودی مامان میشم 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس داری جنسیت چی باشه

من بارداربودم تمام فکر وذکرم این بود ک بچم پسربشه اما خب دختر شد ولی الان ک ب دنیااومده تموم زندگیمون شده این دختر...یعنی نمیدونی ک چقدر عاشقش شدیم...

2728
۴۰درصد امکان داره بچه بمونه ولی اگه بمونه به احتمال ۹۹درصد همونی که میخوای میشه.البته بازم به خواست ...

کی گفته ۹۹ درصد فقط با ای وی اف ۹۹ درصده من میخاستم انجام بدم دکتر گفت فقط ۸۰ درصد چون خطا زیاد داره ۴۵ درصد احتمال داره باردار بشی چون اسپرم هارو میشورن ولی توی ای وی اف خیلی دقیقه

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
ممنونم از هزینش خبر ندارین؟؟؟

۱میلیون و ۵۰۰

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
ممنونم از هزینش خبر ندارین؟؟؟

من يكماه پيش رفتم 

بهترين مركز iui شهرمون 

بي تعيين جنسيت ٥٠٠

با تعيين جنسيت ١٥٠٠ بود

انشاالله  منم بعد كرونا قراره برم 

ازمايشارو  انجام داديم ك كرونا كنسل كرد همه چيزو

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

اینی که شما میگی ivf هست عزیزم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
دوس داری جنسیت چی باشه من بارداربودم تمام فکر وذکرم این بود ک بچم پسربشه اما خب دختر شد ولی الان ک ...

راستش من الان باردارم سر پسر اولم تا ۷ماه سونو گفت دختره بعد ۷ماه یهوو گفت پسره منم نه خواهر دارم نه خارشوهر .هردومون عاشق دختریم....پسرم دوسالش نشده که ناخواسته باردار شدم یعنی با اینکه قرص خورده بودم باردار شدم هرچی نذر دعا بود کردم ولی این یکی هم پسره االان ناشکری نمیکنم ولی نمیتونم اروم باشم میخام ببینم در اینده میتونم دختر دار بشم یا ن

شما انجام دادی ؟؟ هزینش چقدره ؟

ن من انجام ندادم چون گفتن خطا داره

2706