2410
2553
عنوان

کاسنی در بارداری

81 بازدید | 10 پست

ایا برای زردی بچه کاسنی باید خورده بشه کسی تجربه داره!? 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 

اره عزیزم ماه های اخر عرق کاسنی خیلی تاثییر داره هندونه هم خوبه حتنا بخور تا نی نی زردی نیاره 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
درسته میگن اگه پدر و مادر گروه خونیشون یکی باشه بچه زردی نمیگیره؟

فک نکنم عزیزم بستگی به تغذیه مادر تو ماهای اخر داره 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
اره عزیزم ماه های اخر عرق کاسنی خیلی تاثییر داره هندونه هم خوبه حتنا بخور تا نی نی زردی نیاره 

ممنونم تو این شرایط زردی بده😥😢

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
2714
ممنونم تو این شرایط زردی بده😥😢

اره اگه خدایی نکروه بچه زردی داشته باشه بچه رو نکه میدارن تو بیمارستان زیر دستگاه مهتابی 

من خوردم و پسرم فقط یه زردی مختصر فیزیولوژیک داشت و موقع شیردهیم لیمو شیرین و اینا خوردم که طبع خنک بشه زیاد هم نپوشوندمش تا خنک باشه زود خوب شد. البته شما با مشورت پزشک مصرف کن من فقط تجربه مو گفتم