2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4142084/دعوتنامه-ای-برای-منتظران-ظهور

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
آخه من اصلا معنی و مفهوم جمله ای که نوشتید و منظورتون را متوجه نشدم

یعنی موهای تنت سیخ بشه 

کرک و پشم هات بریزن 

موهات دیگه در نیار از شدت تعجب

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر شما درمورد شهاب سنگ چیه

روایتی که درباره ستاره طارق مورد استناد هست در کتاب الفتن نعیم بن حماد اومده که این کتاب از اعتبار برخوردار نیست و در واقع اکثرا رخدادهای تاریخی را مدنظر دارد نه نشانه های ظهور را .

این کتاب نیز سخن مد نظر را از کعب احباری ذکر کرده که یهودی تازه مسلمان بوده و سخنانش قابل اطمینان نیست و گزارش به هیچ یک از معصومین علیهم السلام نمی رسد.

اینا تطبیقهای نادرستی هست که بعضیها به کار میبرن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
یعنی موهای تنت سیخ بشه  کرک و پشم هات بریزن  موهات دیگه در نیار از شدت تعجب

اهان ممنون عزیزم بازم به شما جواب دادید دمتون گرم

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
2728

🌹 نجات یافتگان آخر الزمان 🌹

🌸 امام علے علیہ السلام دربارہ نجات یافتگان این دوران می‌فرمایند:

و آن زمانے است ڪہ از فتنهـ‌هـا نجات نمی‌یابد؛ مگر مؤمنانے ڪہ بے نام و نشانند.

اگر در حضور باشند، شناختہ نشوند و اگر غایب گردند، ڪسے سراغ آنان را نمی‌گیرد.

آنهـا براے سیر ڪنندگان در شب ظلمانے جامعهـ‌هـا، چراغ‌هـاے هـدایت و نشانهـ‌هـاے روشنند.

نہ مفسدہ جو هـستند و نہ فتنهـ‌انگیز.

نہ در پے اشاعہ فحشایند و نہ مردمے سفیہ و لغو گو.

اینانند ڪہ خداوند درهـاے رحمتش را بہ سوے شان باز می‌ڪند و سختی‌هـا و مشڪلات را از آنان برطرف می‌سازد.

📕(نهـج‌البلاغهـ، خطبہ 103)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

⭕️ «پیوند قلوب» ایده ای خوب برای دعا در تعجیل فرج امام مهدی (عج) و پایان شیوع کرونا است

🔸سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان:

🔹ایده «پیوند قلوب» را شماری از علما در سراسر جهان مطرح کردند و ما با آن موافقت کردیم و این ایده ای خوب برای دعا برای تعجیل فرج امام مهدی (عج) و پایان شیوع کرونا است.‎ ما بر مشارکت به کمپین پیوند قلوب تاکید می‌کنیم و طبیعتا از منازل خواهد بود.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
یعنی قبل از اینک تلویزیون همچین چیزی اعلام کنه؟ چه جالب آینده رو تو خواب دیدین

نه بابا آینده چیه.. ما هر سال آش واسه امام زمان میپزیم پخش میکنیم.ولی امسال به خاطر کرونای لعنتی نمیشه..همش ناراحتیم که نمیشه آش بپزیم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
اینکه چجور میشه اینهمه عمر کنه بیشتر منو به شک میندازه‌‌..درسته عزیزم

حتی آمریکا هم تایید کرده و براساس علم گفته امکان داره طول عمرزیاد و عمر امام زمان

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
یکی هست تو عراق ادعای یمانی میکنه .ولی درموردش تحقیق کردیم رسیید به اسراییل .ادم نمیشه به هیچی اعتما ...

همین که پیش گوی میکنه

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
2706