2726

شما ۶۷ رو قبول کن ب عدد واقعی نزدیک تره

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چراباید کم بگن؟ همونجوریش دلم ریخت یهو دیدم ۶۷،ولی خب اصلاحش کردن الان دیدم. خداروشکر داره کم میشه،ه ...

باور نکن  😥 اینا فقط ثبت شده هاس و دلخوشی

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
پس چیزی که خودمون توشهرمون میبینیم چی،تو پست بالا گفتم آشنامون توبیمارستانه میگه آمار مراجعین کرونای ...

ببین عزیزم الان چیزی ک هس مردم ک میگیرن دیگ نمیرن بیمارستان . چون دیگ مث اول کشش و رسیدگی نیس پس در نهایت تا حالشون وخیم نشه نمیرن بیمارستان این ی دلیل . دوم اینک تعداد مرگ و میر تو این ویروس ۳ درصده و نمیتونن امار مرگ و میرو کمتر بدن بنابر این امار مرگ با امار مبتلاها نمیخوره 

خب اگه اینا دروغ بگن توشهرمون که خودمون داریم میبینیم،یکی از آشناهامون تو بیمارستانه میگه خیلی مراجع ...

شهر خودتون داری با یه کشور مقایسه میکنی😕

خودت باشی کافیه /تو گوگل همه چی هست
2706