2737
2734
عنوان

بارداری ناخواسته و دو راهی

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 43 پست
من هیچ توصیه ای ندارم فقط اگه اتفاق کوچیکی هم براش بیفته یابدتربشه چیزی پدرش میگه باعثشه میگه تو ...

بچه یک ونیم ساله خیلی خوردنی ونازه اون چه بابایی هست دیگه 

آدم بچه مردمو میبینه ضعف میکنه 

بسلامتی، خداروشکر خدا نگهشون داره براتون.  بببین بنظر من دومی واقعا راحت تر و شیرین تره چون هم ...

عزیزم خیلی ممنون نکات خوبی گفتین 

خداکنه دعاهام خدا بشنوه راستش اینقدر مسائل بزرگتر دارم که فقط واسه اونا دعا میکنم خدا خودش کمکمون کنه 

خرما رو حتما شروع میکنم درباره زایمان که ناامیدم کردی😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسلامتی، خداروشکر خدا نگهشون داره براتون.  بببین بنظر من دومی واقعا راحت تر و شیرین تره چون هم ...

ممنون عزیزم ولی همسرم راضی نمیشه خودم مامانم کلی باهاش حرف زدیم میگه مال منه من نمیخوامش انگار مال من نیست 

عواقب داره ها اگه جلوگیریت طبیعی بوده خب مقصر خودتون بودین

هم طبیعی بوده هم قرص خوردم تو اسفند ولی با یه بار شد خودم تو شوکم هنوز بچه اولم با کلی دارو و آمپول باردار شدم تو کار خدا موندم 

2738
عزیزم خیلی ممنون نکات خوبی گفتین  خداکنه دعاهام خدا بشنوه راستش اینقدر مسائل بزرگتر دارم که فق ...

خدا که میشنوه شکی درش نیست ولی خب ماهم باید قابلیت های خودمون رو بالاببریم... نه زیاد بودن حاجت ها از شنیدن و اجابتش چیزی کم میکنه، نه ریزی و درشتیشون برای همش دعا کن یادت بود برامنم دعا کن مخصوصا امشب که از شبای خاص دعا و اجابته....

خخخ ببخشید دیگه از بد کسی پرسیدی، ولی منم شنیدم بعدیا راحت تره، امید داشته باش  

ممنون عزیزم ولی همسرم راضی نمیشه خودم مامانم کلی باهاش حرف زدیم میگه مال منه من نمیخوامش انگار مال م ...

ببین گلم سقط گناه کبیره‌ست اثرش در عالم خیلی بزرگه، خدا که صاحب اوله من وشما و همسرته اصلا راضی نیست و عواقب بدی برای سقط در دنیا و آخرت قرار داده، براهمین راضی نبودن همسرت اصلا مهم نیست شما محکم البته با مهربانی و قاطع سر نگه داشتنش بایست و با خدا معامله کن بگو من بخاطر تو این هدیه رو نگه میدارم خودت دله همسرم رو راضی و همراه کن

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از آموزشها.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

بچه یک ونیم ساله خیلی خوردنی ونازه اون چه بابایی هست دیگه  آدم بچه مردمو میبینه ضعف میکنه  ...

خیلی سختی کشیدن سرش

اینم نمیخواسته

خانمه مثلازرنگی کرده خواسته همبازی بیاره 

حتی به خواهرش گفته بوداین دزدیه که بی اجازه حامله میشه 

خلاصه هنوزم به جوریه باهاش

قبلش خوب بود

الان سراین بچه توجمعم دعواشون میشه 😕😕😕😕

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست