2726
عنوان

ای خداهیچ هنری ندارم😐😐

195 بازدید | 12 پست

الان ک موندیم توخونه میبینم یکی خیاطی بلده لباس میدوزه میبینم دوستم طراحی ونقاشی بلده هی عکس طراحی ونقاشیشواستوری میذازه.اون یکی عکس شیرینی وکیکاش.همه یچی بلدن من هیچ هنری ندارم😭😭😭😭😭

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینهمه پیج آموزشی چرا خب اینقدر ناامیدی

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
2728

منم هیچی بلد نیستم 

میخواستم کیک و شیرینی بپزم فر و مایکروفر و... نداشتم

میخواستم خیاطی یاد بگیرم چرخ خیاطی نداشتم

😆😆😆

فقط تمیزکاری خوب بلدم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
تو نت سرچ کن از کیک ساده شروع کن کاری نداره ک توام یادمیگیری همت کن ی کمم خرج کن

کیک ساده وزبرااینابلدم منظورم اون حرفه ایاست 

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
منم هیچی بلد نیستم  میخواستم کیک و شیرینی بپزم فر و مایکروفر و... نداشتم میخواستم خیاطی یاد ب ...

من هم فردارم هم چرخ خیاطی ولی هیچ حرکتی نمیزنم

بلد نیستم، 

#کیک_فنجونی

اگه فر ندارید میتونید توی قابلمه و به سادگی این کیک خوشمزه رو برای عصرانه آماده کنید ☕️

🍴مواد لازم:

آرد 4 قاشق غذاخوري

شكر 4 قاشق غذاخوري

پودر كاكائو 2 قاشق غذاخوري

تخم مرغ 1 عدد

شير 5 قاشق غذاخوري

روغن مایع 3 قاشق غذاخوري

بيكينگ پودر 1 قاشق چايخوري

🍴طرز تهيه:

ابتدا مواد خشک یعنی آرد،شكر، بيكينگ پودر و پودر كاكائو را با هم مخلوط كنيد.

تخم مرغ را به مواد اضافه كرده با چنگال هم بزنيد.

شير و روغن را به مواد اضافه كرده هم بزنيد تا زمانيكه مواد خوب با هم مخلوط شود. میتوانید مواد را با چنگال یا همزن دستی مخلوط کنید.

فنجان ها را تا نیمه از مواد کیک بریزید.

فنجان ها را درون یک قابلمه بچینید و در داخل قابلمه آب بریزید تا حدی که ارتفاع آب تا نصف بلندی فنجانها باشد.

قابلمه را روی شعله اجاق گاز با حرارت ملایم قرار دهید تا آب داخل قابلمه به نقطه جوش برسد( بدون در ) . بعد از اینکه به جوش آمد ، قابلمه را با دمکنی بپوشانید. شعله اجاق را کم کنید و 15 دقیقه زمان برای پخت زمان دهید.

و سپس از روی حرارت بردارید ، بدون اینکه در قابلمه را بلند کنید، 10 دقیقه به همین حالت کیکها را استراحت دهید.

بعد از 10 دقیقه استراحت میتوانید در قابلمه را برداشته ، و کیکها را از داخل فنجانها در آورید و یا همانطور با فنجان سرو کنید

با این مقدار مواد حدود 4 تا فنجون کیک درست میشود

کف فنجانها را میتونید کاغذ مافین بذارید یا کمی چرب کنید .

حتما ازفنجانهای استفاده کنید که تحمل گرما را داشته باشد