2733
2734
عنوان

اصلاااااح صورت و ابرو 🤪😍💚💚💚💚💚بیاییین

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 100 پست
منکه از تیغه ابرو دورکو استفاده میکنم هم واس صورت هم ابرو یه بلاگر معروف گفت حتی صدف بیوتیم گفت ژ ...

واقعا ژیلت موی شما رو ضخیم نکرده؟ 

خواهر شوهرم  وقتی فهمید آرایشگر روز عقدم برام ژیلت زده آنقدر مسخرم کرد.. 

هنوزم که هنوزه میگه موهات چه کلفته بخاطر اینکه با ژیلت زده.. 

تازه به جاریام گفت. 

خیلی خجالت کشیدم خیلی. 

یکی رو دارم که با دنیا عوضش نمیکنم   خدایا مراقب عشقم بااااااش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای نکبتم هیچ کدومشون بلد نیستن  ما یه شهر خیلی کوچیک هستیم داروخونه چجوری برام بفرسته؟&nbs ...

زبزن ۱۱۸آدرستونو بگو بگو نزدیکترین داروخونرو شمارشو میخوام شماره داد زبزن بزن بگو باآژانس برام بفرستین نمیتونم بیام بیرون  بخاطر کرونا

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
ببین تنها راحت ژیلته بعدم الکل بعدم کرم نرطوب کننده یا لوسیون با یه بارم هیچی نمیشه خودتم بیشتر اذیت ...

یه بار مقبلا روز عقدم آرایشگر برام اینطوری کرد. دوباره بزنم باز موهام ضخیم.میشه؟؟ 

2731
اینجوریم زشته بری جلوش کار نشدنی نیس ک بابا حالا یدفعه ینی یکی بلدنیس بند بندازه؟

آجیم خونمون میگه بلد نیستم فقط میتونم برای خودم بند بندازم. 

وااای آنقدر زشته جلو نامزدم. دفعه قبل بهم گفت سیبیلات.. 😐😥🤦🏻‍♀️😭... 

2738
منکه از تیغه ابرو دورکو استفاده میکنم هم واس صورت هم ابرو یه بلاگر معروف گفت حتی صدف بیوتیم گفت ژ ...

منم 11 ساله با تیغ ابرو میزنم  گاهی هم ژیلت موردی ندارم

کاربر قدیمی ام 😊
واقعا ژیلت موی شما رو ضخیم نکرده؟  خواهر شوهرم  وقتی فهمید آرایشگر روز عقدم برام ژیلت زده ...

عزیزم خود صدف بیوتی

و بلاگرای دیگ میگن مطمئن ترین راه همون ژیلته

بهش فک نکن.بی فرهنگیشو داره ثابت میکنه

2706