2733
2734
عنوان

بیچاره این طفل معصوم من چقدر من مادر بدی هستم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 78 پست
اینقدر لاغرها دندهاش دیده میشه بچه باید یکم تپلی باشه😍😍

پسر کوچیکه ی منم قشنگ دنده هاش معلومه😁😁

عاشق هیکل بزرگه هستم هرچی بپوشونیم بهش میاد ولی کوچیکه اصلا انگار لباس بهش نمیاد انقدر لاغره

ولی چه کنیم،سلامت باشن لاغریشون مهم نیست 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
همش میگم نکنه ریز نقش بشه بچه م زوری غذاش میدم مثلا ناهار ظهرش یه تیکه ماهیچه اندازه نصف کف دست با ۱ ...

میخای قدش بلند بشه بهش شیر بده الان یکسالشه میتونی شیر طبیعی فرنی یا شیر برنج بهش بدی بچه گناه داره شکمش درد میگیره خیلی بهش بدی معدش گشاد میشه و پرخور بعدا چاق میشه همه اش ولع خوردن داره به مادر شوهرت نگو کم بهش میدی یا وزنش زیاد بگو ژنتیک باید خوب باشه همه چی خوردن نیست

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731