2726
عنوان

خشم خدا عمه مو گرفت

662 بازدید | 25 پست

بچه ها این داستانی که براتون میگم واقعیه شاید باعث بشه دیگه غیبت نکنین.من یه عمه دارم خیلی هی عیبو نقص میزاره رو ادما و غیبت میکنه حدود 25سال پیش بود که هی آدمای موقرمز که صورتاشون کک ومک داره مسخره میکرد مثلا میگفت اینا نباید عروسی کنند که بچه ی مو قرمز ازشون بدنیا بیاد خدا هم بعد اینکه عمم حامله شد یه پسر مو قرمز بهش داد حالا پسرش 2سال پیش ازدواج کرد بعد زنش باردار نمیشد رفتن آزمایش دادن گفتن مشکل از پسره است که نازاست و به هیچ عنوان بچه دار نمیشه و زنش داره طلاق میگیره.خدا پسر مو قرمز بهش داد و نازاشم کرد که بچه مو قرمز بدنیا نیاره دقیقا حرفشو به خودش برگردوند.حالا اونا ک میگن خدایی وجودنداره کجان؟

با اینکه بد هیچکس را نمیخوام ولی کاش خدا جواب بدی های عمه منم بده

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چوب خدا صدا نداره هیچوقت 🙂👍

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

وای یا علی!!!

خدانکنه همه اینجور تاوان بدن!

آخه واسه یه حرف؟

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

عمه منم دقیقا همیشه تهمت و غیبت زیادی میکنه..

خیلی هم مشکل روحی و جسمی داره اما ننیفهمه چوب خداست..

منو خیلی اذیت کرد..شوهرم اول عقدمون بی گناه افتاد زندان یه هفته...بدترین حرف ممکنو پشت سر شوهرم زد پیش همه..

که زن بازه..طلاق بگیره..و خیلی حرفای زشت دیگه..

از همون زمان ازش متنفرم و فقط ببینم سلام نیگم..تمام...دلمو خیلی شکونده...

خیلیییییی

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

چرا خدا به دل شکسته من نگاه نمی کنه پس 

چرا من هرچی از خدا میخوام دقیقا برعکسشو میده الان دارم با اشک تایپ میکنم😭😭😭😭

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706