2726
عنوان

اگر شوهرتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 46 پست
دبله. میشه. ولی دلم میخواد یکی حالمو بپرسه. یکی بهم محبت کنه. کمبود محبت و توجه پیدا کردم.

یعنی فکر می‌کنی از همسرت جدا شی، یه فرصت بهتر نصیبت میشه؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چقدمیفهممت و چقد زجر میکشم ازین کاراش.ولی کسیو ندارم خودشم میره چن ما چن ما ول میکنه منو میگ نمیخاد ...

شوهر من جایی نمیره. توخونه هست.ولی از نظر عاطفی بودن و نبودنش یکیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فکر می‌کنی از همسرت جدا شی، یه فرصت بهتر نصیبت میشه؟

بله. مطمینم. چون ظاهرم خوبه. وموقعیت اجتماعی و داراییم خوبه. ولی میترسم کسی میاد سراغم به خاطر پول باشه.

2728
بله. مطمینم. چون ظاهرم خوبه. وموقعیت اجتماعی و داراییم خوبه. ولی میترسم کسی میاد سراغم به خاطر پول ب ...

چند سالته؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
سم بالاست. ولی نمیدونم چند سال دیگه زنده ام . ادم تا اخر عمر احساس داره .پسرم به امید خدا بزرگ شه بر ...

می‌دونم خیلی سخته، کاش حداقل خودت با یه مشاور مشورت کنی، ببینی چی میگه. اینکه میگی ممکنه کیس بعدی به خاطر موقعیتت سمتت بیاد، باز شرایطو بد می‌کنه. همه‌ی جوانبو دقیق بررسی کن. امیدوارم بری به سمت یه زندگی بهتر و طعم ناکامی رو نچشی 

می‌دونم خیلی سخته، کاش حداقل خودت با یه مشاور مشورت کنی، ببینی چی میگه. اینکه میگی ممکنه کیس بعدی به ...

مشاور رفتم خیلی.

بعضی ها میکند طلاق بگیر.بعضی پیشنهاد برای بهتر شدن زندکی دادن که فایده نداشت. چون شوهرم کلا تو باغ نیست.

بعضی ها م گفتند بمون کنارش ولی زندکی خودتو بکن، برو دنبال تفریحات و ورزش و دوستای خودت.

مشاور رفتم خیلی. بعضی ها میکند طلاق بگیر.بعضی پیشنهاد برای بهتر شدن زندکی دادن که فایده نداشت. چون ...

من تقریباً تو سن وسال شمام، ۴۰ سالمه، می‌دونم یه زن تو هر سن و شرایطی دلش توجه میخواد، دلش همدم میخواد، دلش همراه میخواد... می‌دونم که دوست و تفریح و.... این خلاء رو کاملاً پر نمی‌کنه، می‌دونم 😕 شما خودت تمام جزئیات رو می‌دونی، خودت بهترین تصمیمو بگیر

بیاید نظرتون رو گید. میخوام بدونم بقیه میتوند بدون علاقه وتوجه زندگی زناشویی رو ادامه بدند؟

من باشم نمیتونم

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

[QUOTE=131718585]ب نظرم تو جمع هایی ببرش ک مردهایی ک ب زنشون توجه میکنن باشن  شاید فرجی شد[

اتفاقا حواسش هست، با یکی از دوستاش رفتیم مسافرت. مرده عادی بود. هوای زن وبچه اش رو داشت بعد بلافاصله اومدیم تو اتاقمون تو هتل. گفت دیدی زنه چه سلیطه ای هست، بدبخت رفیقم رو وادار به چه کارهایی میکنه. من جواب ندادم. اگه جواب میدادم باور کنید تو همون هتل دعوا میشد ، الان بیست ساله منو خفه کرده، نه صدام دربیاد، نه اعتراض کنم.

اما تو دلم گفتم اون نرماله. من خیلی بدبختم. 

2706