2726
عنوان

اگر شوهرتون....

607 بازدید | 46 پست

اگر شوهرتون کم حرف بود. از سر کار میومد خونه، غذامیخورد، میخوابید. نه حرف میزد، نه محبت مبکر. رابطه جن سی هم خیلی خیلی کم داشت، وابسته شدید خونواده اش بود. از نظر مادی بهشون کمک میکرد. و تفریح وبیرون هم نمیومد و همش دپست داشت فقط بره خونه مادرش. ایا زندگی رو ادامه میدادید؟

و پسر من سیزده سالشه. خودم کارمندم . مشکل مالی ندارم . اگه جدا شم بدون مشکل میتونم زندگی کنم. شوهرم از اول همین جوری سرد بود. خیانت هم نود ونه در صد نمیکنه. هزینه زندگی رو میده شوهرم. اما درامدش زیاده ومن اصلا نمیدونم بقیه شو چی کار میکنه.

کلا انگار همخونه ایم نه زن و شوهر. البته بدتر از همخونه. چون همخونه شام و ناهار و کار خونه از ادم نمیخواد  و کنایه ها وناز مادرشو نباید تحمل کنی.

لطفا نظرتون روبگید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر من بودم بخاطر همچین مشکلی که راه حل برای درست شدن داره حتی اسم طلاق نمیاوردم

شما یه پسر دارید

به بچه های طلاق یه نگاه بندازید ، چقدر عذاب کشیدن و کمبود دارن 

وقنی میتونی با مشاوره زندگیتو گرم کنی ، چرا میخوای فرار کنی ؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
اگر من بودم بخاطر همچین مشکلی که راه حل برای درست شدن داره حتی اسم طلاق نمیاوردم شما یه پسر دارید ...

خیلی سعی کردم ، حل نمیشه، مدلش این جوریه.

یاباید همین جوری بپذیرمش یا برم.

مطمینم غیر قابل تغییره

نه. یک بار اومد از چیزایی که مشاور گفت خوشش نیومد، دیگه گفت نمیلم

یه مشاور دیگه انتخاب کنید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نه. یک بار اومد از چیزایی که مشاور گفت خوشش نیومد، دیگه گفت نمیلم

راستش اگه بچه نبود صد در صد می‌گفتم طلاق، ولی اگه جَو خونه تنش نداره و آرومه میشه ادامه داد، نمیشه؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
راستش اگه بچه نبود صد در صد می‌گفتم طلاق، ولی اگه جَو خونه تنش نداره و آرومه میشه ادامه داد، نمیشه؟

دبله. میشه. ولی دلم میخواد یکی حالمو بپرسه. یکی بهم محبت کنه. کمبود محبت و توجه پیدا کردم.

2706