2733
2734

دقت کردین تا حالا؟؟؟با اینکه به بقیع متلک میندازن،،،،بی احترامی میکنن و حاضر جوابی مبکنن ولی بقیه خیلی احترامشون رو دارن،،،،

شماها دارین اینجور آدما اطرافتون ؟؟؟؟بیاین بگین چیکار میکنن و چرا بقیه اینقد ازشون حساب میبرن و احترام میزارن 

من خودم زن داداشم اینجوریه،،کوچکترین چیزی ناراحتش کنه همون لحظه جواب میده و پشتش هم چهارتا متلک میندازه که دهن طرف رو سرویس می‌کنه و همش بی خودی اکثر اوقات در حال اخم و تخم

بعد یه اخلاقی داره از هیچکس نمیترسه ،،از هیچکس،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دیدم

نه اینکه احترام بزارن به قولی باهاشون دهن به دهن نمیزارن چون به نظرم اینجور آدما ترسناکن

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

آقا دوتا جاری داره مثل چی ازش میترسن و بهش احترام میزارن،،،،،

مامانم هم اینجوریه 

به جاری هاش بی احترامی می‌کنه و دوتاشون رو میچزونه،،،،بعد وقتی باهاشون گرم میگیره،،،اینا چنان ذوق مرگ میشن و کیف میکنن که بیا و ببین

2738

پاچه پاره یعنی چی؟ تو سری خور نبودن؟

من پاچه پاره نیستم 😕 

ولی کسی متلک بهم بندازه اذیتم کنه، جوابشو چکشی اما با احترام میدم

بقیه هم رعایت میکنن دری وری نگن 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

دقت که کردم زنداشش خودمم یه کم اینطوریه

کسی به شوخی بهش بگه چخبرا

نگاهشوبه داداشم چپ میکنه کوفت میکنه مهمونیو

میره خرابه ی باباش

اعصابم خردشد

تروخدا ظرفیتمونوبالاببریم

من مهمونیم گرفتم داییام کلی شوخی کردن اذیت کردن

باخنده گذروندم وتودلم صافه باهاشون

هعی

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست
پاچه پاره و بیشرف????? منم از تو ترسیدم😐

چی شد حالا حتما باید یه چیزی بگین به استارتر ؟؟؟؟

حالا فاز مثبت برداشتی؟؟؟حرف های مثبت ۱۸ که نزدم ،،،،،،

پاچه پاره خیلی حرف بدیه؟؟؟؟؟که از من ترسیدی؟؟؟؟

خب شما به این جور آدما میگین چی.؟؟؟؟

2706