2733
2734
عنوان

چیزی که تو واتس اپ شوهرم دیدم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2077 بازدید | 71 پست

عزیزم اگ قبلا چیزی ازش ندیدی و این دفعه اول دیگ در موردش حرفی نزن انگار اتفاقی نیفتاده کم محلی هم نکن

خیلی عادی رفتار کن

محیط خونه رو گرم تر کن

بیشتر باهاش وقت بگذرون

سعی کن باهاش دوست باشی 

نیازی نیس چکش کنی 

مردا اگ واقعا کسی تو زندگی شون باشه تو رفتارشون نشون میدن خیالت راحت در ضمن اگ نی نی نداری فعلا بچسب ب زندگی دو نفرتون و تا زمانی ک از شوهرت مطمئن نشدی فکر بچه دار شدن نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگ قبلا چیزی ازش ندیدی و این دفعه اول دیگ در موردش حرفی نزن انگار اتفاقی نیفتاده کم محلی هم نک ...

ببخشید چجوری نسون میدن تو رفتارهاشون؟مردا قابلیت اینو دارن چندتا زن دوس داشته باشن با همشون هم خوب رفتار کنن.وفاداری زن یا مرد ذاتیه به محیط گرم واین حرفا هست ولی ذات خوب باشه زن تو بدبختی گرفتاری وفقر ثابت میکنه مرد هم تو پولداری وبا محیط زنونه سرو کار داشتن نشون میده

من اگه بفهمم داره بهم خیانت میشه یه دیقه ام نمیمونم پیشش این واسه کسیه که قصد ادامه داره 

خب قصد طلاق داری پس؟ 

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
2738
من اگه بفهمم داره بهم خیانت میشه یه دیقه ام نمیمونم پیشش این واسه کسیه که قصد ادامه داره 

وقتی گوشیش رمزی داره ک شما نمیدونی و نباید بدونی پس فک میکنی چیه داره ی کاری نیکنه دیگه شما تازه شک کردی

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
وقتی گوشیش رمزی داره ک شما نمیدونی و نباید بدونی پس فک میکنی چیه داره ی کاری نیکنه دیگه شما تازه شک ...

اصلا همچین حرفی درست نیست دوست شوهر من و خانمشم رمز گوشی همو ندارن گوشی ام دست هم نمیدن اما من خودم به شخصه حاظرم برای دوتاشون قسم بخورم که اهل هیچ برنامه ای نیستن 

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
اصلا همچین حرفی درست نیست دوست شوهر من و خانمشم رمز گوشی همو ندارن گوشی ام دست هم نمیدن اما من خودم ...

هر کس یه مدل زندگی میکنه من شوهرم رمز گوشیم و داره منم رمز اون دارم ولی سراغ گوشی هم نمیربم 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
ببین شاید زود عکس العمل نشون دادی. شاید داشته با خواهرش حرف میزده دلش نمی خواسته تو ببینی

الان تو وانس اپ بهم گفت چی بود اما‌من باور ندارم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706