2733
2734

من از اينكه يه بچه ايي بره در يخچالمو باز كنه و ننش هم هيچي نگه خيلي بدم مياد و چيزاي ديگه كه بازم ميگم

وزن شروع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم رو یخچال حساسم و اینکه یکی تا بشقاب کثیف میشه میره بشوره ...اومدن مهمونی کار به همه چی دارن خودم که چلاق نیستم میشورم بعدش 😟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2738

دریخچال و کابینت باز کنن سرک بکشه تو کمد ووووو امااا از بچه ی بی ادب بشدت بیزارم خیلیام اطرافم هستن بچه هاشون فضول بی ادب میان خرابکاری میکنن منم روم نمیشه چیزی بگم 

هعیییی😶
من اینجا فهمیدم باید به مهمون اجازه بدی هر کار میخواد بکنه وگرنه عجیبی!

چرا؟؟؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من

اینکه در کمد و کابینت و کشو رو بدون اجازه باز کنه

یا بره داخل اتاقی که درش بسته

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چرا بدتون میاد؟

واسه اينكه بچه بايد بدونه نبايد در يخچال خونه كسي رو باز كنه يا اگر هم نميدونه پدر يا مادر همون موقع بگن بهش نه اينكه تازه بهش بگن حالا عيب نداره شكلات تو يخچالشًون ندارن تازه ميزبان رو ضايع هم ميكنن

وزن شروع 
2706