2410
2553
عنوان

شوهرم بهم تهمت دزدي زد حالم خيييلي بده بچه ها😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4655 بازدید | 110 پست

عصبانی بوده یه چیزی گفته. حالا شاید دخترت ور رفته. شما که موقعیت طلاق نداری چیزی نگو بزار اوضاع که آروم شد با زبون خوش ازش گله کن برای رفتارش

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم😔😔طلاک پاکه چ منتش ب خاکه..ان شاالله اونم جواب این تهمتشومیده ب زودی..بسپارش دست خدا

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2456
ای وای.اخه مگه ادم به زنشم تهمت دزدی میزنه؟قبل از این اتفاقا رابطتون چطور بود؟شاید یه دلخوری از قبل ...

مدام فكر بيرون كردن منه

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
2714
من جا تو بودم جدی جدی میدزدیدم تا حالش جا بیاد شما که حرف و کتکشو میخوری حداقل بزار دلت خنک باشه بدو ...

منم موافقم 

وقتی آدم با همچین مردی زندگی میکنه نباید بهش رحم‌کنه والا

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
2706