2733
2734

بچه سوال دارید بپرسید کلی جواب میدممممم

اگه خواستید عکس اندام خودمم میزارم 

که با توصیه های مامانم اینطوری شد 

مرسی عچقا...😙😙😙

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میخام چاق شم ۴۰ کیلوام ی سری رفتم دکتر تغذیه مشکلی نداشتم اما کارساز نبود چیکا کنم ده پونزده تا اضافه کنم اشتهامم کمه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
ازش بپرس سردترین غذاها چیه

به نظرم خورشت بادمجونه!!!

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

توروخداجواب منوبده من شکمم بعداززایمان چاق وافتاده شده اندامم خوبه نمیشه رژیم بگیرم همه جام خوبه حتی صورتم متاسفانه لاغره دوس دارم تپل بشه ولی این شکم لعنتی فرم هیکلموریخته بهم کمممممک

2706