2703
2553
عنوان

نامزد داداشم گیرداده باید جشن بگیرن تابستون

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 75 پست

خب حق داره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب حق داره سه سال تایم زیادیه .

خب تواین سه سال داداشم بهش قول ازدواج نداده بود یه ساله حرفشه

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏
2720
زره پوشیدی؟؟الان مدافعان عروس حالیت میکنن 😂

من خودمم عروس یکی دیگه ام میدرکم  ولی شرایط بده

بگین ببینیم تااونموقع وضعیت کرونا چی میشه 

روحانی وبقیه کشورا گفتن یکی دوسالی درگیریم

2714
خب تواین سه سال داداشم بهش قول ازدواج نداده بود یه ساله حرفشه

😐کم کم کاراشو انجام بدین تا تابستون انشالا تموم شه .اگرم نشد نگیرین . از حالا گارد نگیرین. تالارشو الان رزرو نکنین . کم کم دنبال  خونه و اینا برین

بابا هنوز متوجه نشدید اینهمه دنیا میگه تا یه سال دوسال واسه چیه ساده نباشید دارن بیماری رو تو دنیا کشش میدن که عادت کنیم به خونه موندن کسی که یه سال خونه مونده دیگه بیرون رفتن براش سخت میشه اون موقعست که زندگی مجازی پسا کرونا شروع میشه اموزش مجازی؛خرید مجازی ویدیو کال با خانواده خود کرونای بدبختم نمیخواد یه سال بمونه این کارو میکنن به هدفشون برسن کدوم ویروس اینهمه موندگار شده تا حالا

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
😐کم کم کاراشو انجام بدین تا تابستون انشالا تموم شه .اگرم نشد نگیرین . از حالا گارد نگیرین. تالارشو ...

میگه باید جشن بگیرین   اخه کی تواین اوضاع به فکرجشن دخترخاله من بدبخت دوسال عقده چندروز مونده به عروسیش لغو شد این ازاون بدتره

بابا هنوز متوجه نشدید اینهمه دنیا میگه تا یه سال دوسال واسه چیه ساده نباشید دارن بیماری رو تو دنیا ک ...

سارس ابولا 

2706