2726
عنوان

بچم هنوزم عادت نکرده بخابه

144 بازدید | 22 پست

از روز,شنبه از شیر گرفتمش ولی هنوزم ظهرا نمیتونه بخابه نه رو پا نه تو بغل باید حتما ببریمش بیرون الانم که هوا اینجوره بارونی و کرونا نمیدونم چ غلطی بکنم انقدم لجبازه یعنی بچه به این لجبازی ندیدم

شبا از خاب بیدار میشه لج میکنه حیغ میزنه پرت میکنه آب میدم خودشو میزنه ابو پرت میکنه نمیدونم چیکار ک ...

آخیی یادمه مامانم به سینش حنا زد به داداشم گفت زخمی شده دیگه داداشم اصن سراغشو نگرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها راه از بین بردن این رفتار اینه که نادیده بگیره دوبار این کارو کرد محل ندی میفهمه راهش نیست اما واکنش نشون بدی دیگه یاد میگیره واسه همه چی کولی بازی دربیاره و به دستش بیاره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
تنها راه از بین بردن این رفتار اینه که نادیده بگیره دوبار این کارو کرد محل ندی میفهمه راهش نیست اما ...

نمیدونی اخه دیروز چیکار کردددد انقد زد خودشو انقد مارو زد گفتم الان دیونه میشه خودش مثل دقیقا دیونه ها شده بود

باهاش توی روز بازی کن خوراکیهای مورد علاقش روبده،شبها صبوری،ولی بدخلقی نکن

یه روز کامل بیدار نگهش داشتم ساعت ۸ شب خابش گرفت ممه میخاست انقد کولی بازی دراورد بازم ندادم خابید ولی نیم ساعت بعد بیدار شد قشقرق به پا کرد مجبوری دادم 

آخیی یادمه مامانم به سینش حنا زد به داداشم گفت زخمی شده دیگه داداشم اصن سراغشو نگرفت

من مو زدم چون متنفره از,مو ولی دیشب ببین.چطور بود موهارو میکند تا بتونه بخوره

نمیدونی اخه دیروز چیکار کردددد انقد زد خودشو انقد مارو زد گفتم الان دیونه میشه خودش مثل دقیقا دیونه ...

اصلا مهم نیست ببین هرچی تو بیشتر اهمیت بدی درجه این رفتار بدتر میشه چون هی میفهمه این راه هست تو هی اون جیغ میزنه دفه بعد بیشتر تحمل میکنی خودشو میزنه باز جواب میگیره باز تحمل میکنی اون باز بدتر میکنه...هیچی نمیشه وقتی گریه میکنه و گریه اش دلیل داره وظیفه داری بغلش کنی ببوسیش و آرومش کنی اما گریه ی بی دلیل باید بی جواب بمونه تا بفهمه راهش نیست

من مو زدم چون متنفره از,مو ولی دیشب ببین.چطور بود موهارو میکند تا بتونه بخوره

وای خدا😅 دخترمو تصورم کردم الان5ماهشه  لباسامو میخواد پاره کنه وای ب حالی اینکه بعدها از شیر بگیرمش😅

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

وای جیگرم کباب شد.الهییییی.کاش کرونا نبود.میتونستی کلی بیرون ببری.مهمون دعوت کنی.و..... که دور و برش شلوغ شه زودتر یادش بره

حالا هم غصه نخور.خودت چیزای مقوی بخور که سرحال شی و جون داشته باشی حسابی واسش وقت بزاری.تا میتونی بهش محبت کن.پدرش زیاد بغلش کنه زیاد بوسش کنید.به خودت مسلط باش و بهش حق بده طفلی

و خدایی که در این نزدیکی است
یه روز کامل بیدار نگهش داشتم ساعت ۸ شب خابش گرفت ممه میخاست انقد کولی بازی دراورد بازم ندادم خابید و ...

آخی عزیزم،منم دوتاپسرم خیییلی وابسته بودن وای اینطورنشد،دعا وچله گرفتن برای من خیییلی موثر بودواینکه من تدریجی گرفتم اول شیر روز وبعد شب تقریبا دوماه پروسه ازشیر گرفتن طول کشید ولی اینطوری اذیت نشدیم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
میترسم اثر بد بزاره روش خدااا ج بدبختیم من اخه 

اصلا اثر بد نداره عزیزم شیوه تربیتی...ببین شما فقط به رفتار مثبتش واکنش بده...گریه هم فقط وقتی دلیل داره مطمئن باش هیچی نمیشه...وقتی یه رفتار منفی رو با توجه تقویت کنی مطمئن باش هر روز باید منتظر بدترش باشی

2706