2410
2553
عنوان

سقط هفته چهارم

1382 بازدید | 20 پست

خانومها سلام 

من پنجشنبه فهمیدم باردارم . پریشب افتادم رو خونریزی بعدم یه لخته به اندازه سه انگشت دفع کردم 

دردم کم شد حدود ساعت دونصفه شب از درد به خودم میپیچیدم تا این که پنج شش تا لخته کوچیکتر هم دفع شد بعدشم یه دفه یه خون قرمزم ازم خارج شد بعدش خونریزیم خیلی کم شد . امروز خیلی خیلی کم خونریزی دارم در حد اینکه دستمال بذارم خون قهواه ای ببینم البته کمر درد دارم هنوز 

حساسیت سینه هامم از بین رفته

این طبیعیه آخه شنیدم  خونریزی خیلی زیاد باید باشه 

دکتر دوهفته دیگه سونو نوشته 

یه ده تا هم قرص برای دفع بقایا نوشته 

حالا به نظرتون خونریزیم طبیعیه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیع چون سن بارداری کم بوده 😔احتمالا ۱هفته تا۱۰روز دیگ هم کاملا قطع میشه یازودتر نگران نباش

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2720
اره من تا ۲۰روز خونریزی داشتم

چندوقتت بوده باهم فرق دارن بارداری ها وبدن ها 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2714
واقعا اخه از پریودم کمتره مشکلی نیست

منم ۴تاسقط داشتم دوتاشون خیلی بیشتر بود ۸هفته و ۶هفته بودم (نزدیک ۲۰روز خونریزی بود)

ولی دوتاشون ۵هفته بود کمتر بود دردم را کشیدم خونریزی شدید ودفع ک شد دیگ دردم کم شد و خونریزی هم مث روز سوم و چهارم پریود ولی تا ۹روز لک میدیدم وتمام شد 

رفتم سونو دفع شده بود.

زیره دم کن بخور یاشربت زعفران ک هرچی مونده دفع بشه 😔

منم ۴تاسقط داشتم دوتاشون خیلی بیشتر بود ۸هفته و ۶هفته بودم (نزدیک ۲۰روز خونریزی بود) ولی دوتاشون ۵ه ...

منم همینم دفع شد بعدش مثل روز چهارم پنجم پریودیمه 

پس طبیعیه

انشالله دفعه اخری باشه ک سقط را تجربه میکنی🥰

منم همینم دفع شد بعدش مثل روز چهارم پنجم پریودیمه  پس طبیعیه

نگران نباش عزیزم انشالله هم چیزی ازش نمیمونه و کامل دفع میشه

دکتر میگفت اگ کامل دفع نشه خونریزی بند نمیاد👍

2706