2737
2734
عنوان

یارووو شوهر دوستم بود😨🤯🤯

758 بازدید | 42 پست

یک مردی چندماه پیش بهم ریکوست داد 

منم دیدم چندتا فالوور مشترک داریم قبول کردم(حالا من نگاه نکردم  یکی از فالوور های  مشترک دوستمه😕)

مرده اینقدر عجیب بود همش استوریام ریپلای میکرد چرت وپرت میگفت ومنم جواب نمیدادم 

یا حتی میگفت ۲۹ سالمه پزشک ام و مجرد وتنها و....

باری خودش همینجور میگفت جوابش نمیدادم اصلاا

تا عکس خودم استوری کردم ریپلای کرد وگفت چه زیبا میشه برای منم بفرستی😳

منم گفتم چرا؟؟گفت دلم برایت تنگ شده

حالم تهوع گرفتم وزدم بلاکش کردم🤢

حالا دوستم عکس گذاشته کنار شوهر و بچه اش که تازه به دنیا اومده 😶دیدم شوهرش همون مرده است😱

دوست دبیرستانیم فقط اینستا ازهم خبر داریم

چه آدمهایی پیدا میشند😐

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیچاره زنش

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

به دوستت بعدا بگو 

بذار چند ماه بگذره از زایمانش

اما حتما بگو

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2738

بیچاره دوستت

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706