2703
2553
عنوان

آرزوی محال و حسرت بزرگ

129 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

نمیدونم چند نفرتون مثل من فکر میکنید ولی من از چند سال پیش گاهی با دیدن یه فیلم قدیمی و اهنگ های زمان شاه و عکس و ویدیوهایی از اون زمان بهو منقلب میشم..دلم میخواست اون زمان بودم..حس میکنم به اون زمان تعلق دارم ...جدیدا این حس خیلی بیشتر شده حتی بدون دیدن و شنیدن فیلم و اهنگ اینجوری میشم...دنیای الان رو دوست ندارم...میدونم اون موقع امکانات خیلییی کم بود و زندگی کردن سخت تر از الان بود ولی دلا خوش بود

به تناسخ هم اعتقاد دارم هم ندارم نمیدونم دقیقا نظرم در موردش چیه😂ولی اگر واقعا وجود داشته باشه من مطمئنم زندگی قبلیم مال اون زمان بوده اگر هم وجود نداشته باشه نمیتونم دلیلی واسه این احساسم پیدا کنم

مثلا وقتی یه اهنگی از اون دوران گوش میدم یه جوری میرم تو فکر که انگار اون موقع ها بودم...انگار از اون دوران کلی خاطره دارم ولی چیزی یادم نمیاد

ولی بدجوری حسرت زندگی توی اون دوران رو دارم

میدونم عجیبه ولی کسی هست مثل من باشه؟

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

به گذشته که حسی ندارم الان هم بنظرم اسمش زندگی نیست احتمالا بار اولمه و بعدا در آینده زندگی اصلی خواهد بود🤔

.                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به گذشته که حسی ندارم الان هم بنظرم اسمش زندگی نیست احتمالا بار اولمه و بعدا در آینده زندگی اصلی خوا ...

چی بگم والا...همه چیز به طور وحشتناکی عجیبه😑

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2456
نه کلا میخواستم اون زمان به دنیا می اومدم و اون زمان رو میدیم با اون همه ابهتشون

دقیقا منم

ولی من کلا به جز حسی که شما داری یه حس تعلق به اون دوران رو هم دارم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍