2726
این تاپیک مهم بود چون واسه تموم شدن کرونا وبرگشتن به زندگی عادی ختم قرآن بود

هر چی که میخواد باشه عزیزم، ممنوعه

خود نی نی یار گفته

مرا به دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیایی است؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوندن دایره المعارف و گوش کردن پادکست راه های خوبی هستن

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
[QUOTE=131735592]خوندن دایره المعارف و گوش کردن پادکست راه های خوبی هستن[/QUOTE پادکست چیو ؟

یه جور رادیو اینترنتی اما خودت طبق سلیقه ات محتوا رو انتخاب می کنی

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

اين ميمونه براي وقتي كه ببينم جايي دارين از ادب و شخصيت و ... صحبت ميكنين تا خلافشو ثابت كنم همونجا 😉😉

حاالا قفل كنين چون قرار نيست من ديگه جوابي بدم😁🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اين ميمونه براي وقتي كه ببينم جايي دارين از ادب و شخصيت و ... صحبت ميكنين تا خلافشو ثابت كنم همونجا ...

ادب و شخصیت و... 

باشه هر وقت حرف زدم زود بدو بیا 😁

میگفتی بیشتر بهت میگفتم 

عقده ای اگه شک داشتم تا بحال ،الان مطمین شدم چجور ادمی هستی.

البته فحش سگو تو دوست داری و خوشت میاد.

😉

ادب و شخصیت و...  باشه هر وقت حرف زدم زود بدو بیا 😁 میگفتی بیشتر بهت میگفتم  عقده ای ا ...

يجوري نشه كه اين بيتربيت بودنت رو بزاريم به حساب تربيت بد خانوادت

حالا حرص نخور 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
يجوري نشه كه اين بيتربيت بودنت رو بزاريم به حساب تربيت بد خانوادت حالا حرص نخور 

والا الان  تویی که گرفتی ول نمیکنی.

تاپیک ۳ ساعته تعطیل شده تو هنوز داری با من بحث میکنی !

2706