2737
2734
عنوان

۳۸هفته و ۵ روزمه پس چرا نمیاد؟؟از استرس خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 24 پست
ن تازه حرکاتشم دیگه خیلی کم شده

خب برو داره معاینه بگویم تحریکت کنه عروس خاله من و دوبار تو یه روز معاینه کردن  دومین عمدا و به قصد زایمان دوساعت بعدش درد زایمانش شروع شد

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
خب برو داره معاینه بگویم تحریکت کنه عروس خاله من و دوبار تو یه روز معاینه کردن  دومین عمدا و به ...

اره اگه دیگه دردم نگیره میرم پیشش نامه بستریم بگیرم

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی میترسم اونجا حین زایمان یه وقت کنترلمو از دست بدم آبروم بره

آره  دکتر من که به همه مریضاش که  میخوان زایمان طبیعی  کنن میگه از وقتی درداشون شروع میشه روغن کرچک بخورن تا روده هاشون خالی باشه تا برای زایمان زور میزنن دفع مدفوع نداشته باشن

تو نت هم سرچ کن دربارش

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
آره  دکتر من که به همه مریضاش که  میخوان زایمان طبیعی  کنن میگه از وقتی درداشون شروع ...

باشه عزیزم مرسی

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2728
ینی انقدر زود دهانه رحم باز میشه با این حرکت؟ ببخشید ینی می ایستادی و رو دوتا پا مینشستی؟

اره عزيزم 

برامن كه خيلي خوب تاثير داشت تازه بچمم گير بود تو لگن اصلانم درد زايمانم شروع نشده بود پيشنهاد خود دكتر زنانم بود حالا خودتم با دكترت يهمشورت بكن 

اره اگه دیگه دردم نگیره میرم پیشش نامه بستریم بگیرم

انشاءالله که صحیح و سالم بیاد بغلت فندقت😘

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
اره عزيزم  برامن كه خيلي خوب تاثير داشت تازه بچمم گير بود تو لگن اصلانم درد زايمانم شروع نشده ...

باشه مرسی عزیزم😘😘

انشاءالله که صحیح و سالم بیاد بغلت فندقت😘

انشاالله گلم😍😍

2738

بنظرم برو پیج دکتر بزرگ زاده باهاش مشورت کن. خیلی خیلی مهربون و با سواده. بخاطر کرونا هم برعکس خیلیها که اصلا جواب سلام آدمم نمیدن با حوصله جواب مریضها رو تو دایرکت میده. خدا هر چی میخواد بهش بده. این آدرس پیج اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده    @dr_bozorgzade