2733
2734

پسرم چهار ماهشه اصلا خوب شیر نمیخوره شاید دو دقیقه بخوره ول میکنه گاهی شکمش هم شله سبز سه چهار بار کار میکنه داره لاغر میشه یخورده سرفه میکنه سینش یه کوچولو خس خس میکنه شیر هم بالا میاره یخورده ببرمش دکتر ؟؟؟ میترسم تو این اوضاع برم بیرون پشیمون بشم ولی پسرم داره وزن کم میکنه😔

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرت بره نوبت بگیره تا زمانی که نوبتتون میشه بشینید تو ماشین...وقتی نوبتت شد بیاید برید تو مطب...دستتم جایی نزن...به همین راحتی...اصلا نگران نباش...شکمم که سبزه یعنی سرما خورده..بینیش گرفته نمیتونه شیر بخوره...

همسرت بره نوبت بگیره تا زمانی که نوبتتون میشه بشینید تو ماشین...وقتی نوبتت شد بیاید برید تو مطب...دس ...

اره خودمم فکر میکنم سرماعه میبرمش بهتر از اینه که وزن کم کنه 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2738

عزیزم تو این شرایط هر زمان مشکلی برا کوچولوت پیش اومد، از توی خونه با متخصص اطفال در ارتباط باش. فقط کافیه اپلیکیشن دکتر ساینا رو توگوشیت نصب کنی دکتراش خیلی خوب پاسخگو هستن. از لحاظ هزینه هم خیلی مقرون به صرفه اس. هم مشاوره تلفنی داره هم متنی. حتی روزای تعطیل هم میتونی از مشاوره هاش استفاده کنی مثل مطب هم نمیخواد تو نوبت های چند ساعته وایسی!!