2733
2734
عنوان

بیاید 😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 137 پست
والا جوری رفتار کردن ادم پاک شرمنده میشه  این همه تاپیک‌هست راجب این چیزا فقط مال من ازار دهند ...

ول کن بحث رو ادامه بده من الان تخمه آوردم دارم میشکنم و می خونم

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ول کن بحث رو ادامه بده من الان تخمه آوردم دارم میشکنم و می خونم

خخخ بهبه 

من خودم همزاد دارم و توخواب زیاد دیدم از این چیزا 

حیف تا تاپیک زدم مامانم صدام کرد کارم داره 

خخخ بهبه  من خودم همزاد دارم و توخواب زیاد دیدم از این چیزا  حیف تا تاپیک زدم مامانم صدا ...

کی میای . اومدی منم صدا می کنی ؟؟

از این تاپیکا هرجا دیدی منم صدا کن 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2738
والا جوری رفتار کردن ادم پاک شرمنده میشه  این همه تاپیک‌هست راجب این چیزا فقط مال من ازار دهند ...

یک تایپیکی تو نی نی سایت خوندم خانومه چشم سوم داشت صبح که پا میشد همه جای خونش جن و ارواح میدید تا یک پیرزنی تو روستا براش یک قرآن میخونه دیگه نمیبینشون اینقد شفاف و واقعی توضیح میداد که من از وحشت تا یک هفته تو نی نی سایت نیمدم حتی اینقد دگرگون شدم که خواستم ترک سایت بدم حالا نمیدونم بازم تایپیکش هس یا نه ولی حرفاشو قبول داشتم چون منم خودم یک سرس الهامات از آینده و از ارواح فوت شده دریافت کردم اما روحیم بهم ریخت

2706