2726

اتفاقاتی که باعث وحشتتون شده رو تعریف گنید کسی یا چیزی رو دارید ناپدید شده باشه و دیگه خبری ازش نشده باشه؟

پدربزرگ پدرم یه بار رفنه بوده قلعه الموت خودش تنهایی و شب شده میخواسته برگرده

شمع روشن میکنه که روشن شه 

هرچقدر روشن میکرده خاموش میشده انگار یه نفر فوتش میکرده

بالاخره بر میگرده از قلعه الموت خونش ولی تایه مدت حالت عادی نداشته 

یکی از فامیل هامونم تعریف میکرد که بچه یکی از اقوامشون ظهر که از مدرسه میاد خونه به مادرش میگه لباسشو جا گذاشته تو مدرسه(نزدیک بوده انگار) میره برداره

نیم ساعت یک ساعت میگذره مامانش نگران‌میشه میاد بره دنبال پسرش میبینه کوله مشتی و لباس پسرش تو راه رو عه زنگ نیزنه مدرسه ولی میگن بچه نیومده اینجا

هنوزم معلوم نشد بچه دنبال چی رفته بیرون چون لباس و کوله پشتیش که تو راهرو بوده و بر هم‌نگشته...

کسی هم نتونست هیچ ردی ازش پیدا کنه

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر بزرگ من جن کتک زده بود

یاخدا☹

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 
2728

دایی بابام یه سری رو درخت توت رفته بوده 

نزدیکای غروب بوده 

بعد وقتی میخواسته بیاد پایین 

میپره ولی یهو صدای جیغ یه بچه رو از زیر پاش میشنوه انگار که پریده باشه رو بچهه 

دو نفر دیگه هم باهاش بودن ولی هرچقد نیگا میکنن هیچی نمیبینن 

برمیگردن خونه و دایی بابام خیییلی مریض میشه 

کلی واسش نذر و دعا میکنن آخرش خوب میشه 

مهربانی زبان جهانیست 😍

یک روز بعدازظهر یکی زنگ میزنه به شوهر یک خانم که بیا دم در کارت دارن، طرف ظاهرا آشنا بوده چون شوهره با لباس راحتی میره دم در، رفتن همانا و برنگشتن همان

تا یک هفته دنبالش بودن، تماساشو چک کردن دیدن آخرین شماره ناشناس بوده، خلاصه جنازشو پیدا میکنن بعدا معلوم میشه چندتا دوست باهم مشکل داشتن اینو کشیدن از خونه بیرون و ...

.                                                                  
یا علی همه از جن میخورن،این زده🤦‍♀️خب چیکار ب جن داشت🤷‍♀️

😂

جن اونو زده 

کشاورز بوده    یدفه اب قطع میشه میره میبینه یه زن نشسته تو اب باهاش درگیر میشه     کتک میخوره اخر     چشاش تا چند وقت سفید بوده   

میگفت جنه    ممه هاش دراز بوده انداخته رو دوشس

زراااااافه خر کصافط مغرور بی وفا😠😠😠
2706