2733
2734
عنوان

دلم میخاد دردودل کنم... ❌❌❌

215 بازدید | 25 پست

شمام ازادین بنویسین از هرچیزی که شمارو پر کرده....

خستم از این همه جنگیدن،خستم ازاین که فقط دارم دور خودم میچرخم،دلم نمیخاد کم بیارم ولی با این روح خسته که خیلی وقته کم اورده چیکار کنم،خستم خیلی خسته،اما بازم ادامه میدم،هنوز وقتش نرسیده که بمیرم،یعنی نمیزارم برسه،نباید بزارم دیگران به ارزوشون برسن😏😔

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

خیلی تنهام.  خیلییی

امروزم میخواستم برم مصاحبه مادرم گفت تنها نرو اعتبار نیست یکی بیرون وایسه.  به دوستای صمیمیم گفتم هرکی یه بهانه اورد نیومد.  توقع بیجاییه ها

ولی خب.. دوست اسمش روشه

این روزا حال خیلی ها همینه،خیلییییییی ها

علیرغم اینکه تمام تلاشمون و میکنیم برای جنگیدن 

یه جاهایی دلمون میخواد اروم بگیریم،ولی واقعا گاهی خودم هم خسته میشم

فرصت زنده بودن و از دست نده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شما که به قانون جذب اعتقاد داری چرا انقدر منفی گرایی😉

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
2728
خیلی تنهام.  خیلییی امروزم میخواستم برم مصاحبه مادرم گفت تنها نرو اعتبار نیست یکی بیرون وایسه. ...

عزیزم،منم همینم،هیچ کسیو ندارم،دوست که برام کلمه عجیبیه،امیدوارم همیشه موفق باشی💪

عزیزم شما که به قانون جذب اعتقاد داری چرا انقدر منفی گرایی😉

گاهی وقتها باید خودتو از حسهای منفی خالی کنی تا بتونی فرکانس مثبت تولید کنی،،

منم خیلی تنها و بی کسم.خیلی داغونم اصلا دلم نمیخواد دیگه نفس بکشم

امیدوارم هرچه زودتر دلت پراز آرامش شادی بشه عزیزم،درکت میکنم😔

2738
گاهی وقتها باید خودتو از حسهای منفی خالی کنی تا بتونی فرکانس مثبت تولید کنی،،

تو قانون جذب چنین چیزی نیست..به هر حال موفق باشی

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
عزیزم،منم همینم،هیچ کسیو ندارم،دوست که برام کلمه عجیبیه،امیدوارم همیشه موفق باشی💪

مرسی گلم.  حتی خانوادم هم نمیتونم هیچ حسابی رو کمکشون باز کنم.. البته خب خودمم کار خاصی واسشون نکردم... شاید توقع بیجاییه.  ولی گاهی اوقات خیلی تنهایی

کسی رو هم که دوسم داشت و فقط اون بود که مدام بهم زنگ میزد هم ردش کردم 

این روزا حال خیلی ها همینه،خیلییییییی ها علیرغم اینکه تمام تلاشمون و میکنیم برای جنگیدن  یه ج ...

دقیقا درسته👍

سلام،میشه هر وقت انلاین شدی بگی ؟کارت دارم، درباره قانون جذب و اینجور چیزا سوال دارم،ممنون

سلام گلم،آنم الان،

سلام گلم،آنم الان،

تو یه تاپیک خوندم نوشته بودی ظاهر و رنگ پوستتو با قانون جذب یا یه چیزی شبیه اون تغییر دادی،تغییراتش پایدار بود یا از بین رفت؟تغییرات جوری بودن که دیگران هم متوجهش بشن؟

2706