2726
عنوان

جاریه خود شیرین

1095 بازدید | 75 پست

چرا بعضیا اینجورین عروس خاله بزرگم اینقد خودشیرین بازی درمیاره ک عروس خاله کوچیکمو هیشکی تحویل نمیگیره با این  ک اخلاقش خیلی خوب و نرماله بزرگه واسه این ک بره تو چشم خالم هیچی نمیخره کار میکنه دلسوزی میکنه وووووو زیراب کوچیک رو میزنه جوری ک خالم النگوهاشو فروخت خونه بخره اما کوچیکه مستجره خالمم خرجیشو از اونا میگیره بچشم ب دنیا اومد گفت کرونا اومده نمیرم کوچیکه واقعا دختر خوبیه خالم خوب تا نمیکنه باهاش داشت گریه میکرد دلم سوخت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا من متوجه نشدم؟ ولی خب آدم زیرآب زن و حسود همه جا هست جاری هم باشه که دیگه بدتر

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

بیچاره باید خالت انصاف داشته باشه

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

حالا من بزرگا میگن تو خودشیرینی میکنی با اینکه من واقعا مادرهمسرمو دوس دارم و حسم کاملا واقعیه😊

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
حالا من بزرگا میگن تو خودشیرینی میکنی با اینکه من واقعا مادرهمسرمو دوس دارم و حسم کاملا واقعیه😊

چجوری دوستش داری مگر میشه مادرشوهر رو دوست داشت

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
از اون تیپ جاریا (بزرگه) متنففففرم 

منم واقعا ازش بدم میاد اینقد عوضیهههه ی بار تو جم ی چیزی گفتا ابروم رفت اینقد ک خالم بهش رو داده منم از کربلا اومد نگفتم زیارت قبول داشت جز میزد

2706