2726

حالا یه جوری میگن ۱۷۰ ب بالا واس خانوما خوب نیست انگاری دست خود آدمه😑

مدلا همه قد بلندن و جذاب ترینن 😌

البته خب نظرا متفاوته🙄

هر کی قدشو با همسرش در نظر بگیره بفهمه قدش نسبت ب همسرش جذاب هست یا نه🙂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ببخشیدا ولی من اصلا قد بالاتر از 170 رو برای خانوما جذاب نمیبینم نظر شخصیمه نریزین سرم

تا جذاب ازنظر شما چی باشه؟مگه گفتن بیاین نظر بدین درموردشون؟؟؟درضمن میزان پیشرفته بودن یک کشور رو از قد مردمش براورد میکنن.شاید برای من افراد کوتاه جذاب نباشن اماتا ازم نظر نخوان نظر نمیدم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگ ترين غمم قد بلنديم و لاغر بودنمه

۱۸۰ قدت؟

دختر عموی من قدش ۱۸۰ 

همسرش ۱۷۰ و ...کوتاه تره کلا 

ولی اصلا براشون مهم نیست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
حالا یه جوری میگن ۱۷۰ ب بالا واس خانوما خوب نیست انگاری دست خود آدمه😑 مدلا همه قد بلندن و جذاب تری ...

نظرات متفاوته موافقم...قد بلند همیشه برتری بحساب میاد و نه نقص...حالا بعضیام کلا دلشون میخواد واسه همه چی صاحب نظر باشن دیگه😂😆شما به بزرگیتون ببخش😍

نظرات متفاوته موافقم...قد بلند همیشه برتری بحساب میاد و نه نقص...حالا بعضیام کلا دلشون میخواد واسه ه ...

اخه اولین تاپیک قد نیست که این حرفارو میزنن ،میای اینجا قدتو میگی بعضیا میگن نیا آرزوهاتو اینجا نگو 

قد بلند مثل اینکه واس بعضیا آرزوعه 

واس همین خیلی تند برخورد میکنن 

حتی یه خانومی تو یه تاپیکی بهم گفته بود باشه شماها قد بلند ما هر چی تو خانواده و اطرافیانو خیابون دیدیم همه قد کوتاه بودن 

من دیگه نتونستم بهش حرفی بزنم چون خیلی داشت حرص میزد گفتم بخندم که بیشتر حرص بخوره😌

من175

26سالمه🤩

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
۱۸۰ قدت؟ دختر عموی من قدش ۱۸۰  همسرش ۱۷۰ و ...کوتاه تره کلا  ولی اصلا براشون مهم نیست

نه شوهرم قدش بلنده از من 

گرنگهدارمن آنست که من می دانم شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد...❤️
نه شوهرم قدش بلنده از من 

خب خوبه دیگه عزیزم

من175 26سالمه🤩

وزنم 74😒

الهی دورش بگردم شوهرمم 185قدشه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2706