2726
عنوان

معنی زندگی مشترک

186 بازدید | 13 پست

تو یه کتابی خواندم که نوشته بود. زندگی مشترک بعد سالها به حس تلخ ترحم یا وفاداری تبدیل میشه.

منظورش این بود که گاهی زوج ها از سر ترحم و دلسوزی یا حس وفاداری که تو وجودشون هست به زندگی مشترکشون ادامه میدن. 

نظر شما چیه؟

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

اگه دونفر ب ازدواج ب عنوان پلی ک خرشون ازش رد شده نگانکنن اینطوری نمیشه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه گاهی هم اینجوریه میگیم تا الان همه زحمتی کشیدیم جاهای اصلی عمرمون رف چرا یووب یووب گویروغونا چاتانا منداریاخ😂😂😂

تو ماه من بودی ولی سرت به ستاره هات گرم بود....💔

خيليارو ديدم ب اجبار باهمن ترحم و نميدونم

از اونطرفم خيليارو ديدم ك واقعا عاشق همن بعد گذشت حتي٣٠سال😊🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

با گذشت زمان تو زندگی میبینی مشکلات همه حل شدن 

دلا نزدیکتر شدن وعلاقه و عشق و وابستگی بیشتر شده 

فقط اگه صبر کنیم و یه جاهایی گذشت کنیم

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
من از خدا خواستم همیشه عشقمان تازه باشه وهیچکس وقت با گذر عمر از روی ترحم و دلسوزی ویا عادت نباشه از ...

امین

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
با گذشت زمان تو زندگی میبینی مشکلات همه حل شدن   دلا نزدیکتر شدن وعلاقه و عشق و وابستگی ب ...

کاملا درسته

نه اصلا این حرفو ب صورت قانون کلی قبول ندارم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
نه اصلا این حرفو ب صورت قانون کلی قبول ندارم

نظرتون قابل احترام. 

ممنون که نظر دادین