2726
عنوان

نیاز فوری به واردان عرصه تگ

82 بازدید | 8 پست

میشه لطفا به من کمک کنید این چندنفر رو تگ کنم؟

@شکلاتی۲

@معصومه۲۶

@تووووو خوبی

@یلدا_۱۳

@راز۶۶

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم

کاش یکی بیاد تگ کردن و یادمون بده

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

@معصومه26      

@توووووخوبی      

@راز66      

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستان دیشب پیرو تاپیک چله زیارت عاشورا عرض کردم خدمتتون که این چله عظیم قرن یه ذره مشکل داره

تحقیق کردم راجبش الان اصلاح شده شو میذارم

منشا این پویش یه وویسی بوده ک ی پسر مردم رو دعوت ب این کار کرده و چون هویتش مشخص نبوده،فرقه های فرصت طلب هرکدوم اینو ب خودشون نسبت دادن و یه اختلافی پیش اومده بود

بعدا با پیگیری عوامل مسجد جمکران هویت این اقا مشخص شده که ی جوونی بوده اهل کرمان که بنده خدا نیتش خیر بوده اما از حواشی اطلاع نداشته و...

القصه یه تغییراتی درش صورت دادن و این پویش کماکان برگزار میشه

۱-اسم این پویش از چله عظیم قرن به پویش استغاثه به امام عصر ارواحنا فداه تغییر کرده

۲-از اونجایی که تعیین یک مصداق کار هرکسی نیست و شخص متخصص باید تعیین کنه،لزوما این چله فقط زیارت عاشورا نیست و هر دعا و استغاثه ی دیگه ای رو شامل میشه

۳-یک پویش نهج البلاغه خوانی هم در حال انجامه ک البته شکل گیریش از چند ماه قبل بوده،ب این صورت که بصورت مطلق بدون تعیین میزان و صفحه روزانه خونده بشه

۴-هرروز از استغاثه رو به نیت یک شهید( شهدای مدافع سلامت،شهدای دانشجو و دانش اموز،شهدای دفاع مقدس و...) انجام بدیم.

نظرات دوستان محترمه،موضوع تحمیل شده ای نیست

فقط در راستای روشنگری چله عظیم قرن هستش که فتنه برانگیز شده بود

التماس دعا

@کیک_شکلاتی2       @راز66         @معصومه26 &nbs ...

ممنونم از پیگیریت عزیزم...به هرحال نتیجه میگیریم چله گیری نه تنها بلاخیز نیست بلادور کن هم هست..استناد من همیشه و همیشه احادیث ائمه از منبع موثق قدیمی بوده و هست و بعدم رجوع به عقل و دلم..نه چرت و پرتای چنتا بچه آخوندی که خودشونم‌نمیدونم دارن چیکار میکنن و به اسم حوزوی بوون یا شاگرد حوزه ای بودن ذهن مروم دو شست و شو میدن

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕
ممنونم از پیگیریت عزیزم...به هرحال نتیجه میگیریم چله گیری نه تنها بلاخیز نیست بلادور کن هم هست..استن ...

منم نگفتم بلاخیزه گلم،شاید خوب نتونستم منظورمو برسونم 

واکنش من به عبارت چله عظیم قرن بود،خب بهرحال وحدت هم چیز مهمیه