2726
عنوان

خانم های پولدار و مستقل

417 بازدید | 34 پست

من چیکار کنم تا پولدار بشم ؟هیچ‌ کی به اندازه من عاشق پول نیست.

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مستقلم..حقوقمم خوبه ولی پولدار محسوب نمیشم😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
پول معشوقه زیاد داره هر کی زرنگتر باشه به معشوقه ی خودش میرسه

زرنگی از چه نظر،سیاست،یا کاری

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

یه دوست دارم بعد از دانشگاه رفت دوره های یوگا دید اولش تک وتوک شاگرد گرفت بعد رفت مالزی وترکیه و... بازم دوره های تکمیلی یوگا رو دید ومدرک گرفت الآنم جز بهترین مربی‌های یوگا تو تهرانه ،پول پارو می‌کنه

یا میتونی بری دوره طراحی صنعتی ،یه مقدار کلاساش گرونه فکر کنم ده تومن باشه ولی تو خونه میتونی با نقشه کشی باکامپیوتر متوسط ۶_۷ تومن دربیاره،من می‌خوام سال دیگه پسر سیزده سالمو بزارم کلاسش 

یه دوست دارم بعد از دانشگاه رفت دوره های یوگا دید اولش تک وتوک شاگرد گرفت بعد رفت مالزی وترکیه و... ...

ممنون از راهنمایی خوبت،طراحی صنعتی یعنی چی؟همون گرافیک؟

از کم شروع کن و کم نادیده نگیر که بگی چیزی نیست تجربه شخصیمه قطره قطره جمع کن و هم پس اندازتوبیشترکن هم درامدتو خودت شاغلی؟

وقتےکہ یوسف برنخواهد گشت بابويےپیراهن چہ خواهے کرد؟؟؟  
زرنگی از چه نظر،سیاست،یا کاری

از نظر کار و فکر

پشت کار و تلاش

پیشرفت

من مهندس صنایع هستم

اما کسی نمیدونی که من جزر کشیدم

یا اگر خونه دارم.نمیدونن که پدر ادم دراومده

تازه پولدار نیستم.به اندازی خودم دارم

من اگر در دلار و طلا بموقع رفتار میکردم.الان چند تا خونه داشتم

2706