2733
2734

بنظرتون 2ونیم پیمانه برنج برا ته چین خیسوندم زیاد نیس؟برا دو نفر

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکال نداره بقیشوبعدابخورید

ینی نریزم همشو ؟ابکشی نکنم؟

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
الان؟ مگ موادشو از شب قبل نمیذاری؟

مگه باید از شب قبل گذاشت ؟من نمیدونستم اخه. برنجه و مرغ ابپز بقیه موادش که نیاز به کار خاصی نداره.یا اشتباه میرم راهو😐

2738
بستگی به خورد و خوراکتون داره اما 2.5 پیمانه قطعا زیاده

چیکارش کنم حالا هنوز ابکشی نکردم میتونم الان کمش کنم بعدا باز برا برنج استفاده کنم ؟؟

مگه باید از شب قبل گذاشت ؟من نمیدونستم اخه. برنجه و مرغ ابپز بقیه موادش که نیاز به کار خاصی نداره.یا ...

عزیزم من از شب قبل مرغ و تخم مرغ و ماست و زعفرون مذارم یخچال حا بیفته

بقیه رو نمیدونم

عزیزم من از شب قبل مرغ و تخم مرغ و ماست و زعفرون مذارم یخچال حا بیفته بقیه رو نمیدونم

عه پس من الان درست میکنم میزارم یخچال تا 1 امادس دیکه

چیکارش کنم حالا هنوز ابکشی نکردم میتونم الان کمش کنم بعدا باز برا برنج استفاده کنم ؟؟

اگه غذای شب یا فردا ظهرتم برنجی هست کنار بذار وگرنه ممکنه برنجت خراب بشه

عیبی نداره ..ته چین مرغ بیشتر درست کن..یه وعده دیگه نوش جان میکنین

2706