2733
2734
عنوان

حوصلم سر رف:/

38 بازدید | 5 پست

واااای خیلی بده نمیدونم چیکار کنم حوصلم سر نره ‌...شما حوصلدون سر میره چیکار میکنید خب به منم بگید 😛

من نه مغرورم نه خیلی شاخم فقط همه رو در این حد نمیدونم که بخوام باهاشوم گرم بگیرم😛❌

من اشپزی میکنم همه دستورای پختو از تو نت میگیرم بعضی غذاها رو اولین باره میخام درست کنم. خخخخ دعا کن نمیرم دارم تمرین میکنم برا اینده

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
من اشپزی میکنم همه دستورای پختو از تو نت میگیرم بعضی غذاها رو اولین باره میخام درست کنم. خخخخ دعا کن ...

منم بعضی وقتا آشپزی میکنم قهوه ای نیمرو کتلت ازین چیرا بیشتر درس میکنم😛😂

من نه مغرورم نه خیلی شاخم فقط همه رو در این حد نمیدونم که بخوام باهاشوم گرم بگیرم😛❌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو سایتای کار هنری میرم یکم با بچه ها بازی میکنم یکم با تبلت بازی میکنم غذا میپزم خرابکاری بچه ها رو جمع میکنم یکم دعا میخونم وبا خدا حرف میزنم از آرزوهام ومشکلاتم بهش میگم بدشم که شب میشه همسرم میاد آگه کار بدی نکرده باشه میشنم کنارش وگرنه آگه کاربدی کرده باشه باهاش دعوا میکنم بد از اونم که شب میشه مسواک میزنم بد میخوابیم😂

2731
منم بعضی وقتا آشپزی میکنم قهوه ای نیمرو کتلت ازین چیرا بیشتر درس میکنم😛😂

منم در همین حد😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
تو سایتای کار هنری میرم یکم با بچه ها بازی میکنم یکم با تبلت بازی میکنم غذا میپزم خرابکاری بچه ها رو ...

چه برنامه ریزی😂