2737
2734

سلام دوستان یه گروهی بود تو تل گرام 

که مدیرش اسمش پگاه بود کسی داره ایدیشو؟ 

میشه ایدی چیزی دارین بهم بدین ؟در باره قانون جذب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه کشک نیست من جواب گرفتم تو بعضی چیزا ولی خب تسلط میخاد که ندارم 

اون به خاطر تلقینی هست که انجام میدی.  وگرنه اصل قانون جذب بر پایه اومانیسم و انسان محوری و کمرنگ کردن خدا محوری در زندگی هست اونم به صورت مرموزانه و مخفیانه.  و فراماسون ها این موضوع رو خیلی در جهان بلد کردن 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اون به خاطر تلقینی هست که انجام میدی.  وگرنه اصل قانون جذب بر پایه اومانیسم و انسان محوری و کمر ...

برو تو گوگل بزن قانون جذب در قران و احادبث مبفهمی کشک نیس

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈

هیچ برگی بدون اجازه و قدرت خدا از درخت نمیو فته پایین.همه چیز در این جهان تحت اراده و قدرت بینهایت خداوند است.بله ما انسانها دعا میکنیم برای رسیدن ب اهداف و آرزوها.و اگر خدا هم صلاح بدونه اون رو بر آورده میکنه..ولی هیچ نیرویی نمیتونه در برابر خداوند ایستادگی کنه.

2738
اون به خاطر تلقینی هست که انجام میدی.  وگرنه اصل قانون جذب بر پایه اومانیسم و انسان محوری و کمر ...

من همه این چیزا که خواستم از خدا خواستم 

وقتی بهش اعتماد کامل کردم بی شک جوابمو داده