2737
2734

مرکز ليزر موهاي زائد خوب با دستکاهاي خوب ميخام

ک واقعا نتيجه بده

خواهشا تو خوزستان کجا سراغ دارين يا رفتين و نتيجه داده

بکين لطفا

اونايي ک رفتين کامل موهاتون از بين رفته دستکاتون چي بود؟؟

سلام من هشت جلسه دایود رفتم قسمت چانه و پشت لب 

خدا تومنم پول میدادم هیییییچ تغییری ایجاد نشد 

بنظرم حیف پول 

شایدم پوست من بد باشه و واسه بعضیا جواب بده 

بنظرم هرجا میری جای معتبری برو هر بدنی هم با دیگری فرق داره 

ممکنه یکی جواب بگیره یکی نگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام. لیزر . اول اینکه خیلی جاها اصلا دستگا لیزر ندارن و دستگاه IPL هست.

بعد هم لیزر مخصوص موهای خیلی خیلی ضخیم و سیاه هست و روی اونها جواب میده . برای موهای معمولی کرکی اصلا لیزر اونها رو نمیبینه و تاثیر نداره.

بعد هم باید 12 جلسه بری برای موهای ضخیم و سیاه. بعد از اتمام جلسه هر چند ماه یکبار بری شارژ کنی. وگرنه یکسال نشده مثل اول میشه.

درمان دائم موی زائد الکترولیز هست که خیلی انجام نمیدن و اونجاهایی که داره معمولا موچین برقیه و تقلبیه. اما اگه واقعا الکترولیز باشه و تقلبی نباشه درمان قطعی موی زائد هست و موی زائد سفید رو هم ریشه کن میکنه

2731
سلام من هشت جلسه دایود رفتم قسمت چانه و پشت لب  خدا تومنم پول میدادم هیییییچ تغییری ایجاد نشد& ...

من رفتم متاسفانه موهای صورتم بیشتر شد

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

من تهرانم دستگاه  الکس نابلکس رفتم جلسه پنجم کل موهام ریخته در نمیاد، اما گفتن هشت جلسه رو باید کامل کنیم

اول برای حاجت روایی خودت بعد برای من یک صلوات بفرست. خدای خوبم من رو هم حاجت روا کن   
چند مدت ميکذره از اخرين حلسه ک رفتي؟ کدوم ناحيه هاروفتي

اخر بهمن رفتم،  دست و پا و بیکینی و زیربغل. البته دست یه قسمتایی هنوز مو در میاره اما بقیه اصلا در نمیاره

اول برای حاجت روایی خودت بعد برای من یک صلوات بفرست. خدای خوبم من رو هم حاجت روا کن   
2738
من تهرانم دستگاه  الکس نابلکس رفتم جلسه پنجم کل موهام ریخته در نمیاد، اما گفتن هشت جلسه رو باید ...

سلام.

چه فرقی با دستگاه الکساندرایت کندلا داره؟(اطلاع دارید)

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
سلام. چه فرقی با دستگاه الکساندرایت کندلا داره؟(اطلاع دارید)

نه اطلاعات ندارم این الکساندرایت نابلکس هست

اخر بهمن رفتم،  دست و پا و بیکینی و زیربغل. البته دست یه قسمتایی هنوز مو در میاره اما بقی ...

ببخشید لیزر زیر بغل باعث میشه که آدم دیگه اصلا عرق هم نکنه و نیازی به مام و اسپری نداشته باشه یا نه؟

ببخشید لیزر زیر بغل باعث میشه که آدم دیگه اصلا عرق هم نکنه و نیازی به مام و اسپری نداشته باشه یا نه؟

من زیاد از قدم هم زیربغلم عرق نمی کرد، اما مثل قبله همون کم عرق و فرقی نکرده