2737
2734

رشته دانشگاهی تون رو بگین و اینکه راضیید ازش؟ اگه لرگردید همون‌رشترو میخونید یا به چیز دیگه ای علاقه دارید؟

نظرتونم راجع به رشته اقتصاد بگید کسی خونده؟

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نرفتی؟ رفتی کارگردانی؟

خو من از مریض میترسم  روحیه این شغل رو نداشتم به اصرار مامان اینا رفتم تجربی پزشکی قبول شدم که نرفتم سال دیگه کنکور هنر دادم الان کارگردانم 

مادر پدرم پزشکن دوست داشتن منم مثل خودشون بشم

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
خو من از مریض میترسم  روحیه این شغل رو نداشتم به اصرار مامان اینا رفتم تجربی پزشکی قبول شدم که ...

مگه قبول بشي نري يك سال محروم نمي شي؟قديمها كه اينطور بود

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2738

اقتصاد خوندم

تو دانشکده امور اقتصادی و دارائی

بدک نیست

ولی همچین جالبم نیست

چون سراسری تهران میخواستم انتخابش کردم

وگرنه برگردم عقب حسابداری میخونم

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
خو من از مریض میترسم  روحیه این شغل رو نداشتم به اصرار مامان اینا رفتم تجربی پزشکی قبول شدم که ...

منم از این رشته خوشم نمیاد واقعا روحیه قوی میخواد تا خودت مریض نشی کارگردانی عالیه همیشه هم انرژی داری واسه کار جذابیت داره خوب کاری کردی👍🏻

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 
فیزیک میخونم مهندسی صنایع دوست داشتم خیلی ناامید و ناراحتم

فیزیک بازارکارش چیه؟

منم از این رشته خوشم نمیاد واقعا روحیه قوی میخواد تا خودت مریض نشی کارگردانی عالیه همیشه هم انرژی دا ...

یه بار رفتم مطب بابام روی رو پوشش  چند قطره خون بود تا دوروز حالم بد بود نمی تونستم همش با مریض  و خون و ... سرو کار دارن 

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
2706